Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 09.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос за Кавала!  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано26.08.09 22:01



Здравейте , дано не ви отегчавам,но няма кой друг да ми отговори бързо. Инцидентно ми се отвори възможност да отскоча за ден до Кавала- първи път ми е - и не знам къде има най-близо плаж. Ако някой знае,ще бъда благодарна за отговора и за напътствието как да стигна до това място.



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: miata]  
Автор coloman (непознат )
Публикувано26.08.09 22:07



В Кавала хубавият плаж е като се излиза по стария път за Ксанти, към Ниа Карвала! Той е по-добър- има пясък и е приятно!Преди 2-3 дни бе чисто и водата бе много топла! На Палио, на Ниа Ираклица от запад преди града има плаж, но е с по-едър пясък!
Приятно къпане!





Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: coloman]  
Автор miata (добронамерен)
Публикувано26.08.09 23:09



Много ти благодаря.



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: miata]  
Автор kartiche (непознат )
Публикувано15.04.10 13:51



Аз пък искам да попитам, къде да пренощуваме за 1 нощ в Кавала, в кой хотел или семейно студио или нещо такова.
Чух, че хотелите им били много мизерни, нещо като нашите от соц.време които са.
Разбира се да не е от най-скъпите хотели и да има паркинг за автомобили, да не мислим къде да си паркираме колата.
Прочетох добри отзиви за х-л "Океанис", "Есперия", "Нефели".
Прочетох, че има и един много луксозен от 187 и някоя си година - "Имарет", но е адски скъп.
Дайте съвет, ще пътувам след 7 дни. Трябва ми без предварителна резервация.
А тези хотели около Кавала как са? Дали премат само за 1 нощувка?



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: kartiche]  
Автор lover_bg (новак)
Публикувано15.04.10 14:48



ами, някой лъже. В Гърция хотелите най-малко могат да се нарекат соц. тип. Такива има в Черна гора, но не в Г-я. По принцип можеш да избереш семеен тип хотелче, ако искаш малко по-евтино, или по-лукс категория, която по нищо не отстъпва на всички европейски хотели от по-висока категория.



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: kartiche]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано16.04.10 01:26



Че кой ще спре да нощува в Кавала, след като съвсем наблизо има по-приятни и спокойни места?
Имарет е суперлуксозен хотел в ориенталски стил в някогашната резиденция на Мохамед Али паша - османски управник (помак или албанец) на Кавала и впоследствие - на Египет, основоположник на последната кралска династия там. Цена за нощувка - 750 евро.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн Kaлчeв на 16.04.10 01:31.



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: miata]  
Автор kartiche (непознат )
Публикувано16.04.10 13:51



Добре де Благуне, ама къде точно да пренощуваме.
Дай ми съвет или конкретно място.
Като чета твойте постове и ми става ясно, че ти често ходиш до Гърция и имаш повече опит, така че моля те да споделиш нещо по-конкретно.





Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: kartiche]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано16.04.10 21:54



На остров Тасос. Не е толкова далече, а на връщане ще разгледате Кавала. Освен едно качване от пристанището до крепостта кой знае какво няма да се гледа.
Тук споменаха и Керамоти.
Не ми се ще да звучи като рекламно съобщение, но на Макриамос (Тасос) има промоция от 11 май с много добри цени. А там е просто СУПЕР! Ако искаш, като лично съобщение ще ти пратя линк към офертата.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор viky21 (непознат )
Публикувано27.04.10 12:39



Здравейте! И на мен ми се отдава възможност за пътуване до гърция през майските празници, но точно пренощуването ме притеснява. Може ли да ми изпратите офертата за о. Тасос



Тема Re: Въпрос за Кавала!нови [re: miata]  
Автор bambus ( )
Публикувано13.05.10 22:44



az sashto iskam da popitam za kavala. koj ot vas 6e mi napravi edin kaval?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.