Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 24.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Хотел в Лондон, до Хитроунови  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано29.04.09 20:42



Здравейте,
имам известно време м/у два полета, пристигам на обяд в Лондон и на другата сутрин в 8 отпътувам. Търся някакъв хотел близо до Хитроу или някъде в центъра но с удобен транспорт до летището, разбира се и не скъп все пак искам само да отседна за едно нощувка.

Ако знаете нещо подобно, споделете.



Тема Re: Хотел в Лондон, до Хитроунови [re: brayan]  
Автор maraia78 (непознат )
Публикувано04.05.09 10:03



За хотели в Лондон можеж да погледнеш тук:



За хотели, намиращи се в близост до London Heathrow Airport (в квартал Hounslow) погледни тук:




Тема Re: Хотел в Лондон, до Хитроунови [re: maraia78]  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано05.05.09 08:39



Здравей, благодаря за линковете. Аз този сайт го знам както и няколко други които съм ползвал досега.

Но темата ми беше тук насочена към хората които са ползвали хотел в близост до мястото и от личен опит да споделят как е.



Тема Re: Хотел в Лондон, до Хитроунови [re: brayan]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано07.05.09 09:09



Този е чудесен, има совалки до различните терминали на 15 минути/половин час.



Иначе около Виктория има прилични и сравнително евтини хотелчета, но ще ти е припряно сутринта преди полета. Ако все пак предпочиташ да си в Лондон, ще потърся координатите.

П.С. Сетих се за един минус - менюто е хем ограничено като избор, хем цените са прекалено високи дори за Лондон (2 сандвича и 2 салати бяха 17 лири).

Редактирано от strangebrew на 07.05.09 09:14.



Тема Re: Хотел в Лондон, до Хитроу [re: strangebrew]  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано10.05.09 15:42



и аз за сега съм се спрял на този, ако се плати две седмици предварително е с 15 евро по ниска цената и мисля чак тогава да резервирам.

Иначе лесно ли се стига до този хотел от терминал 5 ? пеша ?
а от този хотел мога ли лесно да стигна до централната част ? минава ли там наблизо около него метро ?

Редактирано от brayan на 10.05.09 15:42.



Тема Re: Хотел в Лондон, до Хитроунови [re: brayan]  
Автор Дивak (минаващ)
Публикувано10.05.09 17:28



До тези хотели около Хийтроу се стига с автобус от летището, безплатен, но не му помня номера. Виж секцията Location от линка който си дал.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.