Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови  
Автор Mapиян (непознат )
Публикувано24.04.09 17:33



Здравейте,
бихте ли споделили опит! Планирам да наема кола в Бергамо за няколко дни.Не съм го правил и приемам всякакви съвети .
Благодаря!



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Mapиян]  
Автор nik_boy (непознат)
Публикувано24.04.09 18:32



В Бергамо само съм кацал и съм се прекачвал и не знам със сигурност как стоят нещата с наемането на кола. Наемал съм в Рим от Фиумичино. Останах с впечатлението, че е малко скъпичко в Италия, но на Бергамо може и да е малко по-евтино. Иначе съм сигурен, че можеш да си резервираш и в Нета. Само напиши Orio Al Serio, както е по-известно летището и Rent-a-car и все ще излезе нещо. Така поне ще си сигурен за цената и ще можеш по-лесно да избереш измежду няколко компании.



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Mapиян]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано24.04.09 19:11



НА летището има бюра на няколко агенции



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: nik_boy]  
Автор Mapиян (непознат )
Публикувано24.04.09 19:56



Открих поне 7-8 фирми на летището и им оглеждам страниците,ако няма скрити такси,около 40-50 евро на ден...но ако получа наготово смляна информация ...ще черпя



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Mapиян]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано24.04.09 23:12



Понеже се уредихме с посрещач в Бергамо, се отказахме от рент-а-кар.Но вземи предвид деня и часа, в който кацаш.Ние кацнахме в събота час след като края на работното време.После къде ще я оставиш.Съжалявам, че изтрих офертата и не мога да съм по-полезна, но другото, което трябва да имаш предвид е и цената на паркинга- в Милано струва колкото ден на наема.Ако идеята ти е да ходиш до Милано и да я ползваш там като транспорт, е може би по-добре да се ориентираш към обществения транспорт.Разбира се, ако имаш нужда бих сподела.
Успех!



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Mapиян]  
Автор Zest ()
Публикувано25.04.09 01:07



на летището има офис на АВИС, те са най-евтини



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Mapиян]  
Автор nik_boy (непознат)
Публикувано25.04.09 11:47



40-50 евро е добра цена. В Рим беше 70 на ден. Но ако наистина ти трябва до Милано както предположи колежката - няма смисъл. има автобусчета на всеки час от Бергамо до Милано, а обществения транспорт е перфектен както навсякъде в Европа. И е много евтин - едно евро е билета за метрото. Но за Милано и транспорт не ти трябва кой знае колко. Всичко там е концентрирано в центъра.



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Zest]  
Автор Mapиян (непознат )
Публикувано25.04.09 14:13



Имаш ли опит с тях? Разгледах им страницата,изглежда прилично.



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Фиш]  
Автор Mapиян (непознат )
Публикувано25.04.09 14:17



Ще отседна в италианска Швейцария,а и няма да съм сам,затова проучвам рент а кар възможностите.



Тема Re: РЕНТ-А-КАР В БЕРГАМО???нови [re: Zest]  
Автор Mapиян (непознат )
Публикувано25.04.09 14:51



...Чета им общите условия,предлагат ми да избера различни видове застраховки...Ха сега...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.