Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Трявнанови  
Автор beacon ()
Публикувано03.05.05 19:52



Моля ви да ми препоръчате хотел в Трявна(или по-луксозна квартира)Да е приятно и не особено скъпо,защото ще трябва да остана 15 дни за лечение на детето.Набелязах 1хотел -ЗОГРАФ.Някои,ако е ходил,моля да сподели
благодаря



Тема Re: Трявнанови [re: beacon]  
Авторmadpc (Нерегистриран)
Публикувано04.05.05 10:36



Preporu4vam ti hotel Familia - ima dobro razpolojenie i obstanovkata v staite e priqtna. Namerih i saita mu:
http://www.tryavna.bg/web/family/



Тема Re: Трявнанови [re: beacon]  
Автор nikolaj_551 (непознат )
Публикувано12.02.09 13:16



Здравей,
Мисля че тук ще намериш

или както пишеш че си набелязала хотел Зограф, може би ще го намериш в . има доста подробна информация и ще можеш да си направиш сравнение и съответно избор. Дано съм бил полезен.



Тема Re: Трявнанови [re: beacon]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано13.02.09 01:45



Миналото лято си изкарахме много добре в хотел "Сезони". Цена - стая с климатик - 80 лв, без климатик - 70 лв. Има и басейн, много подходящ за деца, но е открит, не знам, кога възнамерявате да ходите.
Хотел Зограф е в къща в стария град. Не знам за хотела, бяхме в ресторанта и получихме много бавно обслужване и некачествена храна.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Трявнанови [re: beacon]  
Автор dorry_1 (непознат)
Публикувано16.02.09 11:28



Ние бяхме миналата година Май месец и отседнахме за 3-4 дни в х-л Ралица.
На мен много ми хареса там и забележки нямам. Хотела е близо до центъра и е приличен. Препоръчвам го.
В Зограф отидохме в мехатана, за вечеря само, понеже бяхме чули добри отзиви, но не останах доволна. Запазихме маса, която "случайно" се оказа че не била запазена и ни натикаха в един ъгъл на заведението, в отдалечен салон , малко вмирисан, където сервитьор почти не идваше и храната не беше добра. Но за хотела им не мога да кажа.



Тема Re: Трявна [re: dorry_1]  
Автор milenas (новак)
Публикувано16.02.09 11:38



Въпроса е от 2005г. Сигурно е забравил кога е ходил. Не че е лошо да споделим кои са хубавите хотели в Трявна!





Тема една добра агенциянови [re: beacon]  
Автор charovni (непознат)
Публикувано13.07.09 12:50



Когато ходите в Трявна не е необходимо да имате уредена нощувка предварително. Точно в центъра има агенция (мисля че е на Бохемия), която работи с всички хотели и частни квартири в града. Паркирате колата пред прословутата часовникова кула в Трявна и точно зад гърба ви се пада офиса на агенцията. Човекът е много отзивчив, работи профсионално и ви намира квартира за в час. Показва ви снимки на компютъра за да си изберете настаняване - в хотел, в битова къща или друго. Аз така направих и не съжалих.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.