Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 02.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Италиянови  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано08.12.08 10:24



Ще пътувам до Венеция и Флоренция по за три дни и по 1 ден в Милано и Болоня през март-април.Очаквам да ми помогнете с адрес на проверен приличен и поносим като цена хотел,лесен за достъп или близо до гара защото ще се движа с влак,място за хранене,интересни лични впечетления и въобще каквото можете да ми помогнете и посъветвате.Благодаря



Тема Re: Италиянови [re: peterky2OO8]  
Автор maraia78 (непознат )
Публикувано08.12.08 20:28



Тук можеш да провериш за хотели за споменатите от теб градове:








Тема Re: Италиянови [re: maraia78]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано09.12.08 07:34



Благодаря Марияна, да сайтове има много,толкова много че е пълна каша.Аз затова почнах да пиша по сайтовете дано да намеря човек които да ми каже:ето ти адреса,хотела е добър струва толкова и толкова и ще онамериш това и това:)



Тема Re: Италия [re: peterky2OO8]  
Автор maraia78 (непознат )
Публикувано09.12.08 10:36



на мен поне ми върши работа и тъй като има подреждане на хотелите по потребителска оценка реших, че може и на теб да ти е от полза.



Тема Re: Италиянови [re: maraia78]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано10.12.08 09:05



Здравейте,Това че Ви върши работа значи ли че сте пътували самостоятелно из ИТАЛИЯ.Ако е така силно желая да си поговорим със Вас по подробно.Аз приемам всякаква форма на контакт стига да получа информация.Ето начините за връзка с мен:e-mail peterky2002 @yahoo.com skype:peterky2, gsm:0888816772 , tel:052988848.S netarpenie 4akam da se swarjete s men.



Тема Re: Италиянови [re: peterky2OO8]  
Автор Dallmayr (непознат )
Публикувано10.12.08 12:29



Здравейте,всички!Предстои ми пътуване до Милано,Италия и имам някои въпроси към вас.Имам полет София-Милано(Малпенса),казаха ми че това е огромно летище и искам да разбера някой ако е ходил как да стигна от летището до центъра.Знам че летищата са в Милано са Бергамо и Малпенса.Искам да отида на шопинг тур.Кажете от кога започват и до кога са намаленията,за да мога да отида навреме,видях на едно място че са от 3 януари за зимните колекции и от нач.на юли до края,и къде е най-добре да се пазарува.Понеже тръгвам с такава цел и искам да ми излезе възможно най-евтино,за 3-4 нощувки дори и в хостели около центъра някъде,и къде е по-евтино да се пазарува храна.помагайте бързо.CIAO



Тема Re: Италиянови [re: Dallmayr]  
Автор cina2 ()
Публикувано10.12.08 16:17



Много лесно - още щом излезеш от изходната врата ще видиш автобусна спирка. Рейсовете са през кратки интервали, отиват до централна гара, а цената на билета е 7 - 7,5 - 8 евро /зависи от фирмата/. Има и летище в Милано - "Линате", но за съжаление компаниите, коите летят до България не го използват.
За хотел - не знам. Разпродажбите официално започват първата събота на януари и първата събота на юли, но из някои магазини вече има колетни намаления.
Най-евтина храна - в супермаркетите. Едни вериги са с по-ниски цени, други с по-високи, но всички често правят намаления.



Тема Re: Италиянови [re: cina2]  
Автор Dallmayr (непознат )
Публикувано10.12.08 23:32



Много ти благодаря за инфото,дано се оправя до там и най-вече с евтини нощувки,защото все пак си е доста скъпо,за храната да в супер и хипермаракетите не е проблем.А да знаеш точно кои са предпочитаните търговски центрове и магазини за пазаруване,и дали в бутиците ще има добри намаления.Една позната ми спомена че туристите обикновено се лутат доста докато намерят дрехи на добри цени,и ако се забия баш в центъра ще ми одерат кожата,което не ми се вярва чак толкова,все пак говорим за намаления и докато тук в България,има 2-3 бутика по витошка и то не с пълните колекции,плюс това написали ликвидация а като влезе човек 80 % от дрехите им стоят с месеци за украшение с по 10% отстъпки,и надценките които слагат определено си струва да се пазарува от Италия.Работата е там че може да пътувам сам и затова ми трябва помощ,а вече как ще се оправя там,само аз си знам






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.