Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема римнови  
Автор bobole4e (сладко)
Публикувано04.12.08 16:14



Здравейте!
планирам да ходя в рим за 4 дена-сама, без тур. агетция. намерих си самолетен билет, но се затруднявам много с хотела/хостел или каквото там става за спане. за първи път ще пътувам така, искам да се пробвам как ще е .
моля, ако някой има преки впечатления от дадено място за спане-нека ми помогне-нещо до 100 евро на вечер , двойна стая със самостоятелна баня. намерих доста сайтове, но търся лични , преки впечатления.
благодаря на всеки, който се отзове



Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.12.08 16:30



и аз това го планирам, ама напролет. Ще разказваш как е минало.



Queen's only


Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор 3a3y ()
Публикувано04.12.08 17:05



Скоро търсих за една приятелка апартаменти в Рим. Има 2 много симпатични студия в Трастевере на цена около 100 евро за нощ. Може да опиташ да свалиш малко от цената, ако отиваш в слаб сезон. Ако те интересува, ще изровя линковете към тях.



Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор swimmer9 (непознат )
Публикувано04.12.08 17:56




Свястно хотелче .Близо е - 50 м.от Термини и метрото.Стаите са чисти и е с включена закуска.Помнч,че тогава не можах да намеря по свестен хотел(за парите си де)



Тема Re: рим [re: swimmer9]  
Автор bobole4e (сладко)
Публикувано04.12.08 21:37



благодаря много! приятно съм изненадана, не очаквах въобще някой да ми отговори....
ще ходя края на март всъщност, целта ми е отсега да планирам нещата, за да хвана къде каквито отстъпки има





Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор swimmer9 (непознат )
Публикувано04.12.08 22:25



Моля.Пак заповядай.Затова сме тук.За да си помагаме.



Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор archibal (минаващ)
Публикувано04.12.08 23:24



Всичко около гара Термини е на сравнително прилични цени, хотели 2* и хостели, всичко друго особено в Рим, не се връзва с нашите понятия за цени в хотели



Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор divliana (непознат )
Публикувано05.12.08 00:13



Аз също съм се насочила към Рим пролетта и направих някои проучвания. Предлагам ти да погледнеш в http://www.rentalinrome.com/ru.htm, ако имаш желание да опиташ с квартира. Аз лично съм се насочила към тях. Ще ми бъде приятно да обменим информация.



Тема Re: римнови [re: bobole4e]  
Автор kod (SetCom.bG)
Публикувано05.12.08 08:28



100E на вечер не са малко пари и не виждам какви затруднения можеш да имаш освен мързела ти.

Отиваш на gtahotels.com или на octopustravel.com и избираш!
Ако не искаш да плащаш сега, а в момента на пристигането макар и по-скъпо от предварителна резервация - отиваш на booking.com или venere.com и избираш!

Какво толкова сложно??? Всички сайтове имат голям набор от предлагани хотели с много отзиви и всичката необходима информация.
Даже и идиот трябва да може да се оправи в който и да е от тях.

SetCom.bG


Тема Re: римнови [re: kod]  
Автор milenas (новак)
Публикувано05.12.08 11:32



Жената пита за лични впечатления, а не е казала, че не е търсила. Като не ти харесва въпроса - не отговаряй!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.