Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нова година?нови  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано05.10.08 10:25



Здравейте приятели на пътешествията.



Бих искал да попитам, къде сте си изкарвали най-хубаво извън България нова година. Събирам идеи.
Трябва ми по-спокойно местенце, за двойка. Изискването на жена ми е да е топло.
Замислям се за Испания, там добре ли е, или има и по-хубави местенца, благодаря ви предварително?



Тема Re: Нова година?нови [re: ПacaT]  
Автор voposh (мераклия)
Публикувано05.10.08 10:55



Испания е чудесно място, но за Нова година не е топло. По-топло е от тук, но си е студено-и там е зима. Може би на Канарските острови, макар че и там зависи от конкретните за момента условия.



Тема Re: Нова година? [re: voposh]  
Автор ПacaT (СилеН)
Публикувано05.10.08 10:58



Благодаря voposh за отговора.


Обаче това ми звучи една класа повече отколкото искаме аз и тя.
Т.е да не е Турция или Гърция. Но да не са и Канарските острови.
Т.е нещо средно по отношение на ценовия диапазон.
Египет дали е хубаво времето там през нашата зима?



Тема Re: Нова година?нови [re: ПacaT]  
Автор voposh (мераклия)
Публикувано05.10.08 11:42



Не съм бил там, но съм чувал, че е топло. Разбира се относително-зима е и там. Но пък ако ходите в Египет е хубаво да обиколите забележителностите. Но пък денят е много къс. Помислете.



Тема Re: Нова година?нови [re: ПacaT]  
Автор falenopsis (непознат)
Публикувано06.10.08 12:28



Аз в Египет за Нова година не съм била, но бях в началото на декември. По обяд ставаше до 28 градуса и дори направихме някой плаж. Плажа е около 11-13 часъ, тъй като после слънцето слиза доста ниско, в 5 се стъмнява.
Според мен е много добре, защото хем е доста по-топло от БГ, хем не е голяма жега. Ходехме с летни дрехи, а за вечер си обличахме дълги летни панталони и по някой суичер или тънка жилетчица върху тениската.

За Тунис не сте питали, но там си е студено. Много хора се бъркат, понеже е в Африка, но Тунис е доста по- насевер от Египет.

Редактирано от falenopsis на 06.10.08 12:30.



Тема Re: Нова година?нови [re: falenopsis]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.10.08 14:02



Египет е много подходящ за екскурзии в края на януари-началото на февруари. Водата в Червено море е 25 градуса. Така да се каже - стопля ти зимата.

Queen's only



Тема Re: Нова година?нови [re: Last Roman]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано06.10.08 14:25



абе зимата водата в червено море мое и да е 25 градуса, ама в Судан. В Хургада си е 15-16 и не става за къпане





Тема Re: Нова година?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.10.08 14:47



еми при мен ставаше. А пък може да съм неосъзнат морж, знам ли.



Queen's only


Тема Re: Нова година?нови [re: Last Roman]  
Автор falenopsis (непознат)
Публикувано06.10.08 15:07



Още декември беше хладна водата. Къпахме се, по-точно се топвахме за по 5-10 минути. Свиква се и може да погледаш рибки и корали, но определено не е особено топла водата. В Хургада бяхме, за Шарм ал Шейх не знам.

Иначе в Судан, казват, била още по- прозрачна водата и още по- красиво пустото Червено море, ама те туризъм практически нямат.



Тема Re: Нова година?нови [re: falenopsis]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано06.10.08 15:15



Судан не е особено безопасна държава, доколкото съм чувал.

Queen's only




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.