Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хостел в Барселона  
Автор ve_san ()
Публикувано25.09.08 09:41



Здравейте !!!
Бихте ли ми препоръчали уютен хостел в Барселона. Ще бъдем там в началото на ноември за три дни.
Благодаря !





Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано26.09.08 08:12



Ние ползвахме хотел Антиб

останахме очаровани от хигиената и обслужването. Има също много квартири и за по дълъг престой са по - изгодни -

Успех

<<&>>

Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: kkkolio]  
Автор ve_san ()
Публикувано26.09.08 21:58



Благодаря за препоръката. Все пак търся хоСтел.





Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано26.09.08 23:28



Избягвайте квартал Raval - западно от Рамбла. Това е пристанищният квартал, който се обитава предимно от тъмнокожи представители на отсрещния бряг на Средиземно море.
Кольо е прав за апартамент, особено ако сте 3-4 души. За по-малко от 3 дни трудно ще разгледате Барселона (освен на принципа ГПВ - "Г*з път на види"), а за повече апартаментът се рентира.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор ve_san ()
Публикувано27.09.08 16:57



По принцип си търсим нещо "по-централно". 6-ма сме, а апартаментите, за които успях да намеря инфо, са за 3-4 - ма. Намерих няколко що годе прилични хостела, пък ще видим. Ще бъда благодарна на онези, които са нощували в конкретен хостел, да споделят впечатления.
И още един въпрос - ще кацаме на Барселона - Жирона. Някой знае ли какъв е най-удобния транспорт от там до града.
Благодаря !





Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
АвторEnsi (Нерегистриран)
Публикувано27.09.08 19:28



http://www.hostalboqueria.com/02_hostal.html



Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
АвторEnsi (Нерегистриран)
Публикувано27.09.08 19:32



http://www.hostallevante.com/



Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
Автор Дивak (минаващ)
Публикувано28.09.08 18:54



не знам цените напоследък, ама си мисля че за повече хора няма смисъл да рискувате някаква мизерия в хостел, пък и апартамент по-евтино излиза. Не може да няма за 6 души. За мен хостел има смисъл като съм сам, щото в хотел бих платил почти колкото за двама.
Едно време имаше автобус до Барселона, свързан с Райънеър (име и разписание), на цена горе-долу колкото ми излезе полета (лет. такси). Провери на сайта им. Ако има местни автобуси, може да отидете с тях до градчето Жирона и оттам с влак.



Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: Дивak]  
Автор ve_san ()
Публикувано29.09.08 09:23



Здрасти !


Дали в хостела ще бъде мизерия зависи от самия хостел. Определили сме си по евро на човек на нощ, не повече, а такива цени има само в хостел.
За автобуса проверих, тръгва от самото летище в Жирона и отива до гара Север в Барселона.



Тема Re: Хостел в Барселонанови [re: ve_san]  
Авторtemple (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 19:28



Още един глас за квартира. Ние бяхме за 30евро на човек на вечер в супер апартамент, който намерихме почти в последния момент (печка, климатици, пералня, телевизор.... особено се накефих на готварска печка. Там си купихме 4-5 вида риба, това е като идея, иначе и по заведения ядохме риба, ама порция на читав ресторант от обедното/вечерното меню е 15-18 евро, а ако не е от менюто е много скъпо). То сега за нова година е малко късничко да се търси място за спане, но това само ви вдига цените, нищо повече :)
В Мадрид бяхме на хостел за 20 евро. Хостелите са ужасни. Държат се от араби най-често. Абе не мога да ти опиша тези 10 евро дето ги дадохме в повече колко голяма разлика правят.

Ние намерихме квартира в Барселона от този сайт:
http://www.oh-barcelona.com/en/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.