Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Истанбулнови  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано26.04.08 13:01



Мислим да ходиме до Истанбул тези дни,но сами,без туроператор.
Може ли да възникне проблем като например трябва ли предварително за резервираме хотел.
Благодаря предварително!!





Тема Re: Истанбулнови [re: a_b_c_d]  
Автор Дивak (минаващ)
Публикувано26.04.08 13:05



Никакъв проблем с резервациите . Обаче се оказа, че ако колата не е на ваше име, искат пълномощното преведено на турски, което доста ме изненада.



Тема Re: Истанбулнови [re: Дивak]  
Автор a_b_c_d (минаващ)
Публикувано26.04.08 15:32



Мерси много за отговора



Тема Re: Истанбул [re: a_b_c_d]  
АвторHeв (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 22:35



Препоръчвам минаване през Свиленград - ГКПП Петко Войвода към Гърция и после веднага Турция - Караагач - почти никой не знае и/или ползва този пункт и затова не е натоварено, няма опашки, турските граничари са неочаквано любезни и всъщост малкото километри в повече се компенсират от безпроблемното и бързо преминаване на 2те граници.
От Караагач почти веднага излизате на Одрин и оттам магистралата до Истанбул е ясна.
Внимавайте със задръстванията на влизане в града, защото колите спират внезапно и се престрояват без мигачи.
Мога да препоръчам и най-якия хотел, който открих съвсем случайно и за пръв път съм доволна на 100% от местоположение, облужване и цена - www.bestpointhotel.com - наистина си заслужава!



Тема Re: Истанбулнови [re: a_b_c_d]  
АвторAнa (Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 23:08



Миналата година през октомври ходихме така,но си направихме резервация за избран от нас хотел чрез "Караджа турс"мисля/по-евтино е/.Избирате си хотел в район,който желаете.Много сме доволни,програмата си я направихме сами.Прекарахме незабравими дни в този толкова невероятно красив град.



Тема Re: Истанбулнови [re: Heв]  
Автор mar4eto (засега непознат)
Публикувано29.09.08 12:37



Наближи времето и на моето пътуване до Истанбул. За жалост няма да пътувам от Бургас както беше по предварителни планове, а от София, но много ми се иска да подмина Капитан Андреево, защото ще е петък и сигурно навалицата ще е голяма. Сетих се за предложения от Нев вариант (през Гърция и Караагач), намерих темата и искам да питам - някой това лято да е минавал по този маршрут, някакво по-скорошно мнение ще ми е полезно. Благодаря!



Тема Re: Истанбулнови [re: Aнa]  
Автор veseloto momiche (непознат )
Публикувано08.10.08 16:40



В Истанбул наистина е много красиво, но според мене не рискувайте и резервирайте нещо предварително. Когато ние ходихме си бяхме резервирали и нямахме проблеми, пътят също не ни се стори много дълъг, на границата почти не чакахме, но тези, които са с автобуси чакат по 3 часа..





Тема Re: Истанбулнови [re: veseloto momiche]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано08.10.08 17:38



Тия дни- демек около великден 2008 г, не тая година!!!!!!!!!!!!! Човека отдавна е забравил ,че е ходил



Тема Re: Истанбулнови [re: L.dof]  
Автор mar4eto (засега непознат)
Публикувано08.10.08 19:44



2008 е още тая година ... не е свършила, а и ако толкова бързо се забравят пътуванията - за какво пътуваме?!?. Намесвам се пак в темата, защото все още чакам някой да ми каже някаква прясна информация за пътуване до Истанбул с кола (тръгвам в петък сутринта). Дори и да не получа такава (за съжаление вече не можем да разчитаме на повече мнения, никой няма да се регистрира специално за да ми отговори на въпроса) ще го преживея и ще се постарая като се върна да дам достатъчно инфо от извора.



Тема Re: Истанбулнови [re: mar4eto]  
Автор falenopsis (непознат)
Публикувано08.10.08 20:18



От опит нищо не мога да кажа, само се сещам, че нали от септември въведоха някаква такса, която се плаща на километър... за всички БГ автомобили... ако не го знаете да го имате предвид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.