Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 03.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ей,не го намерих този плаж на Солуннови  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 19:51



Колко пъти ходих там и не го намерих този плаж на Епаноми (Epanomi) -в посока на "Nea Kalikratia" и "Flogita".Някой ми беше похвалил плажа на "Sani"- а до там как се стига?От автогара "Македония" в Солун ли или по други начин.Лято е:).Стига с това Българско море- тъпо ми е:(



Тема Re: Плажа на Сани! Епизод 5нови [re: sali]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 20:32



До плажа на Сани се стига по следния начин: Натискаш дистанционното на гаража, палиш Бентли-то, качваш се и задаваш адреса на навигацията. Да не си забравиш ваучера за нощувките ,дето си ги резервирал през февруари- не че 4-те хиляди евро ,дето си ги платил за 7 дена са кой знае какви пари за тебе, ама няма да си намериш свободна стая по това време. И като стигнеш да поздравиш момчето от Македония от Арт-бара и да пиеш едно Мохито и за мене!

Може и от автогара "Македония" да стигнеш до Сани по по-горе споменатия начин.Давай, те там всички тебе те чакат-сега са се събрали точно тия с яхтите по 1-2 милиона евро, включително много българи -познаваш доста народ, няма да ти е скучно........



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: Bлaдo]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 14:10



Аз незнам какво е Бентли, нито за какво се използва- може би е кола, а може и да е лимузина или джип.Все едно.Едно време си събирах картинки от дъвки ТУРБО, заради колите, но никога не съм мислил за излишен лукс.Аз дори не разполагам със собствен транспорт,защото не мога да си го позволя.Е,мисля си скоро да си взема един велосипед- за толкова ми стигат излишните пари,но това не е причина да си седя в дълбоката провинция.А ми е готино само да гледам и наблюдавам как живеят богатите и се питам защо им е това богатство, когато знам, че катафалката багажник няма.



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: sali]  
Авторopeл (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 15:40



Е тва много ми хареса "катафалката багажник нема"



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: sali]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано11.07.08 15:59



Владо, само да доуточня: след като запалиш Бентлито, излизаш от гаража и тогава се занимаваш с навигацията (просто в закрити помещения не се хваща сателитния сигнал).



Сали, не виждам ползата от наблюдения върху забавленията на други хора. Моят учител по математика имаше една максима: "То ако ставаше с гледане, котките касапи да са станали!". Колкото за богатството, има МНОГО богатство, има ДОСТАТЪЧНО богатство. За манго достатъчни са 10 лева за 2 бутилки шльокавица. За мен достатъчни са 5000 лева за хубава обиколка и почивка. За Майкъл Джескън достатъчни са 2 млн долара за пластични операции и забавления с деца. Въпрос на ценностна система. Така че, вместо да гледаш чуждото богатство и съответния му lifestyle, помисли си, как ти да станеш ДОСТАТЪЧНО богат.

Помисли си все пак, дали те искат да бъдат наблюдавани (припомни си новогодишния опит в Хародс). И дали не е по-приятно да отидеш примерно след края на сезона в таверничка в някое рибарско селце, отколкото да гледаш (много вероятно през висока ограда) Бентлита и яхти.

Колкото до плажове около Солун заради самите плажове - има и даже може да се стигне до тях с градски автобус. Но явно не това е целта на твоето занятие...

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: sali]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 17:04



бат сали,бат сали,бат сали!!!!!!!
бат сали,бат сали,бат сали!!!!!!!
бат сали,бат сали,бат сали!!!!!!!
бат сали,бат сали,бат сали!!!!!!!
бат сали,бат сали,бат сали!!!!!!!



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: roшo]  
Авторliver (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 18:48



другия помияр "жеко"още ли не се излаял



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: sali]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 10:46



Бат Сали, планираш ли некаде да ходих през лятото за да следя "пътеписите" ти. Това Лондон вече ми е ясен благодарение на тебе.За кво го учих тоя англияски-сега ме е яд. Но това с плажа на Солун и кой рейс спира на плажа на Сани-просто ме разби!



Тема Re: Ей, не се подигравай!!!!нови [re: liver]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано12.07.08 13:08



абе ливере,ти да не си му персонален ибрикчия на бат салито?или си "момчето с големия куфар" от предишния му паметен пътепис?





Тема Re: И кое точно те разби? [re: Bлaдo]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 17:04



А сега си представи, че от интернет си свалих карта на цялото Халкидики и трите му ръкава със почти всички населени места-градчета, села,къмпинги и по-големи градчета с излаз на плажа.И сега започвам да разпитвам с какъв обществен транспорт ( освен с велосипед- само това имам) може да се стигне до всяко едно от тях.Какво толкова те е разбило с питанката ми за САНИ-то?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.