Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Дидим-Турциянови  
АвторGygi (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 14:47



Моля, споделете впечатления от Дидим, ако сте ходили там. В Турция почивам от десет години, но това място не съм посещавала. Била съм в Фетие, Олудениз, Анталия и Мармарис.



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: Gygi]  
Автор lillygeorgieva (непознат)
Публикувано19.07.07 15:48



Препоръчвам ви Бодрум-това е любимият ми курорт,а съм била -по работа или на почивка,във всички турски курорти.



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: lillygeorgieva]  
АвторGygi (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 12:26



Благодаря ти за мнението.
За Бодрум съм чувала много препоръки, но ме интересува за Дидим. Това за България е нова дестинация и ми е интересно да посетя това място.



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: Gygi]  
Авториckpa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 16:41



аз също търся информация за Дидим от доста време и не успявам да открия отзиви...



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: lillygeorgieva]  
АвторGygi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 14:25



Бях в Бодрум през август 2007 г., но честно казано останах разочарована от него, иначе бях в hotel Yelken spa, беше много хубав и обслужването както винаги над нивото. А в Дидим не ходих защото нямаше свободни места в хотела, който бях избрала.



Тема Re: Дидим-Турция [re: Gygi]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 09:50



Gigi,след като сте посетили Фетие,моля да ни кажете/ние сме компания от 10 човека/в кой хотел отседнахте и какви са Ви отзивите за там!Моля за малко повече инфо от първа ръка

!



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: veni]  
Авторлъkи (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 11:54



На 28 юни се завърнах от Дидим, Хотел Дидим Бийч Ресорт. Страхотно беше, храна разнообразна и в изобилие, питиета - местен алкохол, газирани - на кока кола. Прекрасен чист басейн, водна пързалка и всякакви забавление. Не съм очарована от плажа на морето - изкуствено насипан пясък в/у който не е гот да се лежи иначе има шезлонги и чадъри. Водата в морето е кристално чиста. Стаите се почистват всеки ден. Персонала е много дружелюбен, говорещ английски а и руски. Руснаци нямаше по време на пребиваването ни там, слава на Бога. Градчето е много близо до хотела на 10 мин пеш има и маршрутки, много прилични...



Тема Re: Дидим-Турциянови [re: Gygi]  
АвторDreams (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 15:48



Didim, kato kurort ne e mnogo populiaren v Bulgaria, ne se predlaga i ot mestnite agencii, samo 1 ili 2 agencii go predlagat v Sofia. Po-maluk korort e v sravnenie s Kusadasi, Marmaris i t.n. Toi e izvesten s plaja si "Altinkum", hubav piasak. Predpochitan ot angliyski turisti, koito sa kupili kushti ot tam. Dobro miasto za otsiadane e vilnoto selishte "Tarhan". V Didima, moje da se vidiat i ostankite na 1 ot drevnite chudesa - "Hramat na Apolon". Didima e izvestna i s legendite za Gorgona Medusa, mojete da vidite neinia obraz v blizost do hrama na Apolon.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.