Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Attn:Стойчо,Б. Калчев и Д.Домосед-В Куба през Юлинови  
АвторCимoнe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 15:59



Здравейте Стойчо, Благун и Димитър,

Имайки предвид Вашият забележителен пътешественически опит,
бих искал да Ви попитам дали би било добре човек да посети Куба (Хавана, Варадеро и Тринидад) през юли. Знам, че high-season-a е в периода ноември-април, но вече съм го пропуснал, а не ми се чака чак до ноември. Бих бил благодарен на всякаква друга информация за Куба - авиокомпании летящи до Хавана (засега съм намерил само Еър Франс и Еър Еуропа), инфо за визите, инфо за accommodation и по-специално т.нар. casa particular, инфо за кубинките, разбира се и т.н.
Предварително благодаря за отговорите!



Тема Re: Attn:Стойчо,Б. Калчев и Д.Домосед-В Куба през Юлинови [re: Cимoнe]  
Авторdorry (Нерегистриран)
Публикувано14.04.08 15:20



Бях на няколко карибски острова преди няколко години точно юли-август. Какво да ви кажа, това не е най- добрият сезон там. Ужасно топло е, влажно е, пък и е сезона на ураганите. Ние тогава за малко се разминахме с един в Ямайка. Но пък по това време е по евтинко. Ако можете да избирате, идете декмври -февруари.



Тема Re: Attn:Стойчо,Б. Калчев и Д.Домосед-В Куба презнови [re: Cимoнe]  
Автор Cтoйчo (минаващ)
Публикувано14.04.08 20:43



Благодаря за доверието, но в случая не мога да помогна, освен да ти дам



моите пътешествия имат нов адрес

Тема Re: [re: Cимoнe]  
Автор Димитъp (домосед)
Публикувано17.04.08 12:25



В Куба съм бил точно и само през юли, та не мога да направя сравнение с други сезони. Времето ми се стори хубаво, макар на плажа да се изля проливен топъл дъжд, от който къпането в топлото море да става оше по-приятно. Настаняване си организирах с помощта на този сайт:


А летях от Гватемала през Салвадор с .
Визи се получават много лесно. Представляват едни листчета, които не се залепват в паспорта. Печатите на границата се слагат върху листчетата, а не в паспорта, освен ако много не се натискаш, но това би затруднило (забавило) малко по-нататъшен достъп до Съединените Щати.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.