Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хотели в Кушадасъ-препоръчайте  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 17:40



Може ли някои да ме посъветва за добър хотел 3 звезди в Кушадасъ.Не ме привлича излишният лукс.Искам само да е чисто,да има климатик и приличен басейн.Ако сме на инклузив,то с какви пари долу горе човек може да се чувства комфортно.Нямам намерение да купувам разни голями неща,а само сувенирчета за спомен.Не съм ходил в Турция до сега.Бях в Гърция,но там цените са ужасни....





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 18:50



Знаеш ли, аз вече 2 години ходя в Сюртел. Писала съм тук за него. Това е суперското място за 3 ***. Всичко, което искаш го има. Офертата е за 340 лв - всичко включено в цената за юни месец обаче. Това е най-добрия вариант

. Ако те интересува пиши на имеила-sssss.s@dir.bg



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано29.02.08 22:47



Преди 3 години , в началото на септември почивахме на това място:

.Доста е обширно.Беше с много добре поддържан парк, добра хигиена в стаите, 2 басейна(единият за любителите на ексъна, а другият-спокойно и тихо място) идр.забавления.За плажа се минава през подлез.Храната беше разнообразна и вкусна.
Препоръчвам.

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: cиcи]  
Авторbobole4e (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 00:42



ако избереш сюртел, искай още оттук да ти направят резервация за стая над главния вход, защото в задния двор има автомивка и паркинг-не е много приятно.това е безплатно и досега на мен не са ми отказвали тази"екстра" иначе и от двете страни е с изглед към морето. това е градски тип хотел и мястото му е просто перфектно отвсякъде погледнато-чудесна гледка към пристанището, наблизо е до градския плаж(който не е нищо особено, въобще не може да се сравнява с нашите плажове) , до птичия остров, до пазарната улица и до всичко , което се сетиш. при all inclusive аз лично много трудно успявам да изхарча и 100 долара и то повечето ги давам за допълнителните екскурзии. бих те посъветвала да носиш всякаква валута като вид-долари, евро, турски лири...по лесно става пазарлъка така



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Фиш]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 09:26



В Сюртел има един басейн, който е на покрива на хотела. Там е и панорамния бар. За градина не знам дали може да говорим, ако това може да се нарече лоби бара с откритата му част. Наистина, това е типичен градски тип хотел. До плажа се стига след като се пресече една улица и стъпаваш на крайбрежната ивица. Хотела е подходящ за всеки, който не търси излишни луксове. Все пак за 7 дни какво по-напред-плаж, басейн, екскурзии, пазар, бурна вечер, разходки и то времето минава толкова бързо, че в крайна сметка не е останало време за толкова много неща, които уж са включени в цените на 5-звездните. Важното е добрата хигиена, обслужване, храна, приличната цена и начините по които да си спестиш излишни нерви и средства, а това става като си вземе човек пакет за "всичко включено", попадне на добра фирма и хотел в града, за да не изхарчва пари за маршрутки и да е близо до всичко, което може да се сети. Това е мое мнение.





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: cиcи]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 10:59



Сиси,това последното все едно аз съм го писал:)Не ме интересува излишният лукс-искам просто да почивам,приятна гледка и ХИГИЕНА!!!Мисля,че в този хотел,който си посочила мога да получа това на добра цена.Избрал съм да почиваме през септември-12.09.Подходящо ли е тогава времето или си е студеничко?



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 12:30



Времето е супер за плаж, но вечерите лекооооо прихладяват-приятно

! Миналата година точно по това време бях там. Но сега искам по-рано и може би към юни ще пътувам. Нямам търпение вече. То в цените за юни и септември няма кой знае каква разлика. Но все си мисля, че в началото на сезона е още по-чисто и още по-добре посрещат туристите. Винаги ходя на почивка в началото на сезона даже и по нашето черноморие и съм се уверила, че е така.



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторmahonito (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 22:50



Ти на почивка ли искаш да ходиш или в лудницата в центъра.За 300 лв не търси чудеса??????????????Хубавите хотели не са в центъра и започват от 400 лв и нагоре????????????????????От 5 години почивам там и в скапан хотел не съм бил.Цените са за юни.Питай каквото те интересува.Много съм напред с материала за разлика от хора които пишат глурости тук по нагоре.................



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Фиш]  
Авторmahonito (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 23:02



Tова което препоръчваш беше най - добрата ми почивка.Какво ли нямаше там..........Беше разкошно.А какво ли са имали в хотелите в ценъра..............????



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: mahonito]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 10:59



Хей, всеки има различна представа за почивка. Не бъди толкова краен. Едни търсят забавление, други спокойствие. Едни отиват в 5-звездни, където кибичат по цял ден на 3-5-10км от града, ама това си им харесва. Няма лошо. Ами, ако съм от провинциален град и ми е писнало от спокойствие и тишина, ще търся лудницата разбира се?! С удоволствие бих се потопила в нея. Научи се да гледаш от различни гледни точки. Не може всички да сме съгласни с твоите възгледи. А нима, колкото повече пари струва, толкова е по-добра почивката. ООо, лъжеш се приятелю!Не са ми нужни никакви луксове, а само приятна компания. Парите не могат да купят приятното изкарване. И пак казвам-важна е добрата хигиена, храна, обслужване, цена! Не пренебрегвам, че за това трябва да се плати подобаващо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.