Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 31.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: cиcи]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 07:32



Наистина много добре звучи,моля сподели с нас:)



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: mahonito]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано05.03.08 13:16



На мене лично 456 стаи за 200 евро на седмица ми звучи като претъпкан макдоналдс по обедно време. И като съм бил на подобни места полакомен от ниската цена си е било точно така. Всичко е като на поточна лента, бързо и безвкусно. Компромиси има във всичко като почнеш от стереотипната полуфабрикатна храна, хигиената, обслужването, кофти местни сокчета танг, напитики в пластмасови чаши за многократна употреба и прочие. И това си е напълно обяснимо - за толкова пари - толкоз.
Но естестено ако след квартирата и цацата в Мичурин попаднеш на подобно място, то ти се струва като рая на земята. И като нямаш база за сравнение, мръсното става чисто.



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Автор veselin_ (непознат)
Публикувано08.03.08 05:19



Здравейте! Миналата година почивахме в Кушадасъ, Пигале бийч-3зв.Останахме доволни. Най- важното е хотелът да бъде сред зеленина и затова тази година ще почиваме в Тропикано Кущур. Защо в Кушадасъ? Защото получаваме не само удоволствие от самата почивка, но и се зареждаме енергийно от невероятния Ефес. Тук е бил административният и културен център на Римската империя. Тук е домът на дева Мария, храмът на Артемида... Не на последно място, защото руснаците все още не са налазили с пълчищата си курорта. Който е бил заедно с тях знае какво имам предвид. Някъде из форума препоръчват да се четат руските сайтове- те давали най- точна преценка за хотелите. Абсолютно невярно. За 12 дена плащат 500 долара и искат всичко на света, а са в състояние да отровят почивката на другите. Турските плажове не са нищо особено, който търси плажове- българското черноморие ни е под носа. Бил съм в почти всичките курорти по нашето черноморие, включително и в най- елитните, но така добре като миналата година не съм се чувствал никъде. Тръгвайте смело и според мен, основният критерий при избора е хотелът да не бъде в самия град/маршрутки валяло/ и да е на голяма територия. Препоръчителни са повечкото звезди, защото нивото на хотелите е поне с една звезда надолу.





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: veselin_]  
Авторmahonito (Нерегистриран)
Публикувано08.03.08 23:05



Ами и аз пиша неща които се струват невероятни за почитателите на градски хотели но....................В Тропикано сега Кущур бе най-хубавата ми почивка за най- добра цена.А какво ли нямаше там......Описал съм го по горе.Ами който може да мисли правилно .................



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 10:45



В момента павя проверка на цените,за да си резервирам почивката.Интересна е разликата между-Ориент99,Емералд,Виа Орбита и Вени тур.Става въпрос за хотел Сюртел и за цени в един единствен период.Всички оферти са на база Алл,всички оферти са за 9 дни,два от които път,което означава 7 дни почивка.Но защо е тази ценова разлика....къде е уловката?????





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторbobole4e (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 12:21



уловката е в комисионните на фирмите. първата година, когато ходих в сюртел бях там за 320лв. в хотела се запознах с едно семейство от кюстендил-те бяха за 250лв. -абсолютно еднакви почивки! но все пак ако разликите не са толкова големи, избери си спрямо конфорта в автобуса-кой с какво ще те закара до там-18часа път са това, не е шега работа





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторdili (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 21:08



Иди в Клуб Солара- 3 зв, Всичко вкл или Гранд Ефе. Няма да съжаляваш. Извън града са но са много добри и със собствен плаж. Цената им е около 400 лв. Била съм там и в още много други хотели. Мога да ти кажа повече на lidiad@dir.bg



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторdili (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 21:12



Вени тур работи без лиценз, ще загазиш. Виа Орбита е от Пловдив - има шанс да не стане групата. Ориент 99 дава много високи цени. Емералд е по добре. Накрая ще се озовеш в един автобус и ще има хора от всичките тези фирми. Сюлтел не си заслужава- там няма плаж, само градски. Като почнеш да плащаш за маршрутки за да ползваш друг плаж - ще ти излезе солено. Ако няма да ходиш на плаж- става!



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: dili]  
Автор kod (SetCom.bG)
Публикувано19.03.08 07:32



Не е лошо да отделяш 10-ина минути преди да пишеш.
Тарифите на Ориент и Емералд вече са налични и е ясно видимо, че на Ориент са по-ниски. Защо заблуждаваш хората?

SetCom.bG


Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 14:29



Вени Тур ми изпратиха копие от удостоверението си.Просто са тур агент.И са най евтини!С тях сме:))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.