Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: cиcи]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 13:00



Сиси,много си готина:)))))Давай да се хващаме цяла компания и да ходим в Кушадасъ:)Надувковците да си гледат работата:)От кой град сте:)



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: mahonito]  
Авторbobole4e (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 13:27



с нетърпение очаквах да видя кога ще се включиш...някой пак аматьорски предлага хотел, който ти не одобряваш! безобразие.....

не ме разочарова, браво



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 14:57



Пиши ми на имейла. По-горе го бях писала. Що пък да не сформираме едни бурни купонджийски турски вечери

.



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: bobole4e]  
Авторmahonito (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 17:34



Не заблуждавайте четящите тук с нискостойностни хотели които не предлагат почти нищо.Никой свестен туроператор не предлага хотел Сюртел.Има ли смисъл да блъскаш 18 часа път за нещо което го и има и тук за 350 лв.Четете отзиви на руснаци и ще получите реална представа за мястото на което мислите да почивате.А за селяните пишещи тук мога да уточня че съм бил в почти всички турски курорти в 9 хотела и мога да преценя кое си струва и кое не.............................................................................................



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 19:00



Ти имаш ли представа къде отиваш и какво получаваш за парите които даваш? Знаеш ли какви са разходите извън хотела за плаж шезлонг чадър и други.И за какво ти е инклузив като нямаш собствен плаж.



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: koko]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 22:47



Разбира се, че имам, защото не отивам за първи път. За ALL UNCLUZIVE получавам всякаква храна (6 пъти на ден! - това е твърде много за един стомах), напитки в пре- предостатъчно количество от 8 до 23 часа, басейн и добро обслужване. Цената на шезлонг с чадър е 3 лири на плажа, на 2 шезлонга с чадър-5 лири(такъв беше нашият пазарлък, като предплатихме за 2 дни). Не е толкова фатално, защото знаеш има вариант да остана на басейна или пък да отида на Лейдис Биич, но това го правя по 2-3 пъти за 7 дни. Маршрутката е 1.50 лири. И друго какво трябва да плащам?! Остава да си платя една екскурзия, че не съм ходила на Памук Кале още

-това е 28 евро и напитките в дискотека-бира от 3 до 7 лири, зависи от пазарлъка. Такса вход там няма. Смятай сега И пак казвам-на мен това ми стига, но има хора, които търсят лукс, разкош-не може всички да бъдем с еднакви потребности и възможности



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: mahonito]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 23:00



ОК, де! Не се нервирай-просто се придържай към темата. Препоръчай хотел. Като имаш мнение по този въпрос си го изкажи. Не е нужно селянин да обижда хората на селяни. Извинявай, но не е етично това, което пишеш. "Хотели в Кушадасъ-препоръчайте"-това е, нищо сложно. Щом имаш опит сподели, но да спазваме добрия тон.

-don't worry, be happy!



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: cиcи]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 10:45



mahonito,предполагам като толкова много "ходил и видял",можеш да препоръчаш нещо добро на нас плебеите





Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: Питaщ]  
Авторmahonito (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 17:51



Аз не съм нещо по-вече от вас но като си давам парите искам да получа нещо качествено.Има ли смисъл да блъскаш 36 часа път за нещо което го има и тук.Хотелите винаги си ги избирам сам като преценявам кое е най-доброто за тази цена.Как ви звучи това:456 стаи клубен тип,огромен парк,закрит ресторант,ресторант тераса,2 ala-carte ресторанта турски и рибен 1 път безплатно за престоя,6 бара,2 открити басейна ,2 детски басейна,водни пързалки,мини клуб,турска баня,сауна,волейбол,плажен волейбол,мини голф,тенис на корт,стрелба с лък,аеробика,ТВ салон,магазини,лекар 24 часа,дискотека напитки безсплатно,собствен плаж чадъри шезлонги и кърпи безсплатно, бар на плажа с обяд на плажа,немоторни водни спортове кану и водно колело безсплатно 24 часа инклузив и какво ли нямаше там и то само за 380лв юни 2005.Сега се предлага в зависимост от сезона от 400 до 700 лв



Тема Re: Хотели в Кушадасъ-препоръчайтенови [re: mahonito]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 18:54



Браво! Много хубаво звучи, ако е за 400 лв. Как се казва този хотел, ако не е тайна да го видим поне как изглежда? Макар, че не съм много по спортовете, а предлагането е голямо, виждам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.