Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 01.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: sayaro]  
Авторgaruda (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:14



e, i az planiram pytuvane april do vietnam. shte se radvam da spodelite prouchvaneto za evtini samoletni bileti, az syshto shte go storja sled kato imam poveche info.

blagodarja



Тема книганови [re: Aлekcи]  
Автордoмoceд (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 20:17



Това, че се изчерпала, звучи много ласкателно, но моята инфромация е, че у издателите има още бройки. Книжарниците май ги домързява да презареждат, но върху това нямаме никакъв контрол - бизнесът си е техен. Струва ми се, че онлайн книжарниците рабоят по-добре.

съм посочил няколко.
Ако наистина се е изчерпала, у нас имам резервни бройки и ще ти запазя! Пиши ми на мейла.



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: garuda]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:36



Наследството на ВИЕТНАМ
+ обиколка на САПА

15 дни/ 12 нощувки
10 закуски/ 10 вечери
2238 euro

Организирани дати:
10.04.2008 г.
06.11.2008 г.
ЕЛФИ ТУРС



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: Aлekcи]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 13:52



Do Vietnam mai se pytuva prez Moskva- kato ot Sofia za Moskva se kaca na edno letishte v Moskva, a ot tam za Vietnam, se izlita ot drugo letishte na 20 km, ot pyrvoto:).Imam edin priatel vyv Vietnam, koito moje da mi kaje mnogo po-ve4e, otkolkoto moje da ti kaje niakoi drug tuk:)



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: Toни]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 14:00



Сигурно цената е без летищни такси и други уловки.Както и да е.Сигурно в цената влизат и твоите самолетни билети,защото аз за половината от тези пари миналата година обиколих половин Азия за 1 месец.



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: sayaro]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 19:59



http://www.elfytours.com/02/954-30-44/air/view.html?oid=27354



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: Toни]  
Авторbale (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 00:12



Да, цената е бруталничка, хахахаха........



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: Toni]  
Автор e2e (човек)
Публикувано07.02.08 01:26



Тони - дебело като цени, братле...много дебело...
Двупосочен самолетен билет до Истанбул - Осака /или Токио/ ми излиза макс 1200 евро ЗАЕДНО със такси и други хватки със Сингапур Еърлайнс /компанията която закупи сума ти бройки от новия лайнер А380/...а Токио и Осака са къде-къде оттатък Виетнам :)
не се класираш с тия 2300 евро за тая екскурзия :)

We all go a little mad sometimes...


Тема Re: книганови [re: дoмoceд]  
АвторAлekcи (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 01:27



Ще издълбая аз от една бройка, но трябва да се засечем някъде по света да ми сложиш един автограф :-) Какви са ти плановете за тази година?

Офертата на Елфи е доста скъпичка, но е нормално за една за такава рядка за България дестинация... При самостоятелна организация за същите пари 2 души могат да пътуват.

Прилична хотелска стая с 2 легла, минибар, тевизор и закуска струва общо 10-15 долара на ден, такси за 7 души за 1 ден 70-80 долара, рикша 1 долар на човек, обилна вечеря с пиене 6-7 долара на човек, целодневна екскурзия с обяд до залива Ха лонг 20-30 долара.

Препоръчвам ви да пътувате до Банкок, Куала Лумпур или Сингапур и от там да хванете някоя нискотарифна авиокомпания. Директните полети до Виетнам обикновено са значително по скъпи...



Тема Re: Идеи за Виетнамнови [re: swimmer]  
Авторrapyдa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 15:21



какво разбра за визите за камбоджа, че нещо не мога да изровя информация
от българия ли се вадят и колко време отнема процедурата ако имаш представа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.