Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Агенция за уикенд в Истанбул?нови  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 13:45



Привет на всички!

Коя е най-силната туристическа агенция за уикенд в Истанбул?
И каква валута ще ми препоръчате да носия - лири, долари, евро?

Предварително благодаря за всички отговори.



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: Tинa]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 13:44



Препоръчвам ти Бутик травъл.Точни са.По добре носи евро.Ако намериш тук,къде да обмениш турски лири-също може.



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: lillygeorgieva]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 16:19



Аз ходих с Турал - добри са,но са от Варна,не знам ти откъде ще пътуваш??

Ако си от София,мога да препоръчам Бохемия с чиста съвест,изключително добра организация!

Там може да ползваш и долари и евро и лири.Ако плащаш в лири ще ти е най-изгодно честно казано.Ние плащахме и в трите валути и,когато плащаш в евро ти го смятат по най-неизгоден курс - просто здравата закръглят.



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: Tинa]  
Автор a_b_c_d (непознат )
Публикувано09.10.07 20:58



На мен също ми препоръчаха Бутик травел и следващата седмица ще пътуваме с тях...



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: a_b_c_d]  
АвторTyтypyтka (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 09:36



И не забравяй като се върнеш да пишеш как беше.Пък и ако
качиш някоя снимчица , няма да е зле.Дано изкараш добре и
всичко да е супер!!



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул? [re: Tинa]  
Автор a_b_c_d (непознат )
Публикувано17.10.07 20:59



Ходи ли вече до Истанбул с Бутик Травел



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: Tинa]  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 18:55



Пътувала съм с Бутик Травел лятото. Много съм доволна. И водача Сюлейман, шофьора Нейчо и екскурдовода Месут бяха на ниво. Организация също. Препоръчвам ги



Тема Re: Агенция за уикенд в Истанбул?нови [re: Tинa]  
АвторBлaдo (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 16:02



Всички приемат пари за уикенд в Исанбул, накрая 2-3 специализирани превозвача свършват работата. Ние ходихме на 1,2,3 ноември и се оказа ,че пътуваме с Бутик травъл, въпреки ,че платихме на друго място. Доволен съм. Обаче, най-добре е Бутик травел да ти направят резервацията в хотела(Гранд Емин-препоръчвам го, има къде да паркирате и е лесен за достигане) и да пътуваш със собствена кола, щото това с автобус цяла нощ си е малко изцепка. Сваляха ни на границата, турците ни ровиха в багажа, бе малък шок. Гледах хората със собствен транспорт как минаваха покрай нас. Пък и не е кой знае каква загуба обзорната екскурзия в Истанбул с преводач,таман няма да научиш как кръстоносците са разрушили, де що има разрушени останки. Каква велика толерантност е царяла в Отоманската империя,и че лошия везир ,всъщност бил от гръцки произход.Истанбул е един приветлив град с много уредено и леко шофиране, без сътресения,няма нищо общо със София. На 14 милиона жители има само 4 милиона коли,което е се едно София през 1988 година




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.