Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема на юг от Резово, в Турция?нови  
Автор Lois ()
Публикувано05.09.07 21:49



Някой ходил ли е по тези места? знам, че трябва да се мине през Малко Търново, и после да се свие към морето. Има едно градче ли, селце ли - Ийнеада - ей там искам да отида. Ако някой може да сподели инфо - ще ми е от полза.
И още един въпрос - зелените карти за колите за ЕС - като я имам, трябва ли за Турция да си купувам друга?



Тема Re: на юг от Резово, в Турция?нови [re: Lois]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 10:26



Относно Зелената карта - зависи от застрахователя ти - някои включват Турция,други - не!Погледни си картата - там трябва да е отбелязано.

Иначе района не съм го посещавала.Чувала съм,че има къмпинги по Черно море,малки курортни градчета,спокойно било,няма навалица,не е много развит туризма.Само съм чувала,не съм била.



Тема Re: на юг от Резово, в Турция? [re: paris]  
Автор Lois ()
Публикувано06.09.07 11:00



благодаря ти, аз така или иначе тръгвам, после ще разкажа!





Тема Re: на юг от Резово, в Турция?нови [re: Lois]  
АвторKiko (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 08:52



Няма да забравиш за разказа, нали?

Аз мисля другото лято да мина цялото им крайбрежие от Резово до Босфора и след това към Истанбул.

Говорих с турци, имало невероятни места и никакви хора, а месните били много интересни - викали им "хамсийте", заради основното препитание и дори в танците си приличали, или имитирали риба.......



Тема Re: За зелената картанови [re: Kiko]  
АвторXoдил (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 09:38



Никой застраховател не включва Турция в зелената карта.Включват само тези държави, които ги задължават.Най-ефтината зелена карта е за 14 дни и я дават Дженерали- 18 лв.



Тема Re: За зелената картанови [re: Xoдил]  
Авторin_flames (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 16:45



Да, ама не .... Моята карта е към Булстрад и включва Турция, и Македония.



Тема Re: За зелената картанови [re: in_flames]  
АвторXoдил (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 18:46



Да си жив и здрав ! И ако ти е излязла по-ефтино от 18 лв-си просто върхъ



Тема Re: За зелената картанови [re: Xoдил]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано20.09.07 19:45



На Булстрад за 20лв включва и Турция.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.