Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема kolko struva do Munchen?  
Автор bagerite72 (непознат )
Публикувано12.08.07 21:32



iskam da stigna sus Opel Kdett (ama izglejda SUPER!!!) do Munchen, imam gaz i benzin, maj e po-dobre prez Surbia, shte patuvame dvama dushi



Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: bagerite72]  
АвторБлaryн (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 22:38



Тук -

можеш да видиш пътни такси, цени на бензин и газ и друга полезна информация.
Пътят ти е: София-Ниш-Белград-Загреб-Любляна-Караванкентунел-Залцбург-Мюнхен.
Зареди си резервоара с бензин, тъй като през държавите, през които се минава, газколонките не са колкото у нас. В темата "Газостанции в Европа" има подробен и редовно актуализиран списък на газостанции. В тези държави газколонките по магистралите са кът - така че виж в списъка с газостанции, кои са на магистралите (примерно в Германия търсиш само в Bayern и в списъка търсиш стринг "А8" - номерът на магистралата до Мюнхен).



Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: bagerite72]  
АвторБлaryн (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 22:44



А, и още нещо. Не е толкова важно, как изглежда колата, а в какво техническо състояние е. Имай предвид, че един ремонт струва мнооооооого скъпо! Така че не е добра идея да пътувате с кола на края на дните си. Кадетът е като мадам Масако Оя - хубава, но отдавна!
Съветът ми е да си направите застраховка Автоасистанс, която поема теглене на повредено возило, настаняване в хотел за времетраенето на ремонта.



Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: bagerite72]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 09:02



Ето ти и още есин полезен сайт:
www.viamichelin.com
въведи си началната и крайна точка и сайта ще ти разиграе различни маршрути - най-бърз, най-икономичен и тн.
Веднага ще видиш всички пътни такси и дори приблизителен бюджет за гориво.
Естествено, че през Сърбия. После обаче имаш няколко варианта, аз лично бих минал през Загреб-Марибор-Линц, а не през Любляна.
Все пак внимавай с Опела - преди белград имаш дълъг баир за изкачване, да не му извадиш душата



Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: Eмил]  
Автор bagerite72 (непознат )
Публикувано13.08.07 21:52



Blagodaria za vnimanieto! I za infoto. S Opel4eto gultam po 3000 km iz BG na mesec, niama bair deto da ne sum ka4il, dano izdurji do nemsko, za tova prou4vam vaprosa, vsiaka kola moje da se stroshi (i po-veroiatno novite s max-elektronika i el. zadvijvani 4asti)...... Dano Ofelia ne me precaka, posle v BG shte planuvame i remont, vse pak e na 600 000km gorkata





Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: Блaryн]  
Автор bagerite72 (непознат )
Публикувано13.08.07 22:11



Blagodaria ti! Ako sipia gaz i benzin v BG, stigam do Miunchen bez zarejdane, ama iskam da si napravia smetkata, kak da se dobera do tam bez problemi i bez da nadvishavam 600-700 BGL





Тема Re: kolko struva do Munchen?нови [re: Блaryн]  
Автор bagerite72 (непознат )
Публикувано13.08.07 22:17



Mercy! Struva mi se 4e do sledvashtata smiana na maslo - po4ti 15000km shte izkara, pone taka se darji za sega. Ne me e ostaviala na put ve4e 14 godini i nad 400 000km....moje i da sum vliuben v takava viarna drujka.....ama vse mi se izka da ia rahodia do tam ot kadeto e doshla. Mislia 4e ako ne me e naro4ila sudbata, shte otida ishte se vurna i shte ia karam masa vreme oshte. No se opitvam da si napravia smetka, da ne bi da platia dvojno za udovolstvieto da navartia 3000km za sedmica, vmesto za mesec (v sushtnost ako e dvojno - sum navit, ama da ne e nad 400 evra?)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.