Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 25.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема feribot italia-greceнови  
Авторmila (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 11:33



Koi e nai ydobniq feribot mejdy Italia i Grece?



Тема Re: feribot italia-grece [re: mila]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано07.08.07 15:01



Най-късите връзки са Бриндизи/Бари-Игуменица - пътува се една нощ. От Триест или Венеция пътят е цяло денонощие.
От Игуменица до Солун се минава през планини, но все повече участъци от магистралата се пускат, така че проблемните участъци стават все по-малко. Друг вариант за входна точка в Гърция е Патра - разстоянието до България е по-голямо, но пътят е по-лесен.
Разписание на фериботите има тук:



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: feribot italia-greceнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Авторmila (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 15:19



blagodarq





Тема Re: feribot italia-greceнови [re: mila]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано07.08.07 19:10



Трудно ще се оправиш в сайтовете им. Тук в София има една фирма лицензирана да продава билети за фериботи -

на мен ми свършиха чудесна работа миналата година. Много са печени. А ако пътуваш август си трябва резервация - може да няма места. Успех

Колкото повече, толкова повече!

Тема Re: feribot italia-greceнови [re: kkkolio]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 16:50



iskam da znam koi e nai udobniat feribot ot grece-italy?



Тема Re: feribot italia-greceнови [re: toto]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано28.08.07 17:29



Малко философски задаваш въпроса. Удобен - с удобни легла или, бърз, евтин, луксозен или в удобен час. Зависи къде в Италия. Да предположим че тръгваш от София, до вечерта си стигнал Игуменица - най-близката точка до Италия. Оттам ноже до Бари, Бриндизи, Анкона... Така и така ферибота е доста скъп може да се използва времето да се наспиш в нощен ферибот. Сайтовете те им са адски неяснил Аз загубих цял ден и не се справих. Освен това не е много актуална информацията. Отново ще препоръчам Лакмос тарвел на Попа. При средни цени от 60 евро за кола и човек при условията на душна кабина трета класа те ми намериха промоция в супер кабина на първа палуба за 120 заедно с колата. През септември трафика пада и може и на място - каквото има

Колкото повече, толкова повече!



Тема Re: feribot italia-greceнови [re: mila]  
Авторnadia (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 09:46



Здравейте , аз съм пътувала с ферибот по маршрута Игуменица - Бари и съм много доволна . Резервацията я направих на агенция " Трафик М" , те са представители на "Ventouris Ferries" и работят на много добри цени .Ако желаете повече информация , можете да се свържете с тях , те ще ви дадат точната информация за разписанието и цените :

уебсайт: www. ventouris.net

е-майл: bg@trafficbg.info

тел. ( 02 ) 832 - 20 - 34






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.