Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Добър ли е пътя през Трояннови  
Авторkpиcи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 10:58



От източна България ни предстои пътуване до Копривчица и Панагюрище. Гледам картата и си мисля пътя дя е през В.Търново, Севлиево - магистрала Хемис и разклона за Троян и да излезем на подбалканската линия. Моля отзиви за пътя дали е добър или да предпочем друг маршрут. Предварително благодаря.



Тема Re: Добър ли е пътя през Троян [re: kpиcи]  
Автордeди (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 11:23



Прохода на републиката е затворен, движението е насочено през Шипка. Много натоварен път. През Троян не съм минавал, нямам отзиви.



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kpиcи]  
АвторCтoйчyн (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 12:03



Криси, ще те помоля ако имаш въпроси за пътуване и настаняване в чужбина, да ги зададеш тук. При положение, че се интересуваш от състоянието на нашите национални пътища, твоят вариант е: клуб "Туризъм". Сама ще признаеш, че една разходка до Троян, не е кой знае какво пътешествие. С оглед на тежката ситуация в клуба, поради липсата на модератор, мисля че един спамър повече може да "спре влака". Аз и всички пътешественици ти благодарим предварително за разбирането, което сме сигурни, че ще проявиш! Поздрави!



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kpиcи]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано27.07.07 12:58



Стандартният начин е през В.Търново-Дряново-Габрово-Шипка. На Беклемето (Троян-Кърнаре) е много красиво, но пътят е по-дълъг и по-труден. Качество на настилката - приемливо за БГ-стандартите.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kpиcи]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано27.07.07 19:56



Само ако ти е офроуд колата. Тоя път е затворен 6 месеца в годината. Тази година не съм минавал, но не вярвам нещо да се е променило. Ако харесвате екстремни пътувания и колата е много здрава или е чужда може, иначе Хемус гиби. Аз не бих минал оттам.

Колкото повече, толкова повече!



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kkkolio]  
Автор Ивaйлo (непознат)
Публикувано27.07.07 22:06



Ако имаш предвид Троян - Кърнаре, ще ме извиняваш ама написаното от теб няма нищо общо с истината. Тази зима проходът беше затворен за 3! дни, и е с най-добра настилка от всички в момента действащи старопланински проходи (ако не броим Витиня).



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: Ивaйлo]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано28.07.07 07:59



Да и аз мисля че за ТРоян -Кърнаре само говорим.

Тогава си вземам думите обратно. Миалата пролет последно съм минавал оттам. И преди ен брой години. Бях останал с впечатлението че е изоставен за винаги.

Съжалявам ако съм подвел хората.

Колкото повече, толкова повече!



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kkkolio]  
АвторБлaryн Kaлчeв (Нерегистриран)
Публикувано28.07.07 14:46



Беклемето никога не се е поддържало през зимния сезон. Но от май до декември си е нормален проход. Междувпрочем, в Алпите има сума проходи, които са на подобен режим.

За последен път минавах преди 3 години и си беше в добро състояние. Като се качиш горе - на паметника на руските войни от 1878 г., гледката е фантастична - виждат се всички български планини.



Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: kkkolio]  
Автор Ивaйлo (непознат)
Публикувано28.07.07 16:16



Това, което описваш по-скоро прилича на Етрополе - Златица: действащ е, но не се поддържа. Чух и някакво обяснение, защо са го изоставили, но не помня какво беше





Тема Re: Добър ли е пътя през Трояннови [re: Блaryн Kaлчeв]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано30.07.07 09:14



Благодаря на всички Вас. Пътуването е просто екскурзия. Крайната цел е почивка в Пампорово, но в този край не сме ходили, през Беклемето не сме пътували и детето - 10 годишен да види красотите на България в тази й част. След това ще направим посещение в Копривчица, Панагюрище, Батак. И от там ще тръгнем за Девин и Пампорово. Едната нощувка ще бъде в Троян, другата в Батак. Ако имате инфо с телефони за нощувки на нормални цени, моля пишете.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.