Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема antalijнови  
Авторlusi (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 12:59



Zdraveite, predstoi mi pochivka v Antalij ot vtorata polovina na juli i me intarasuva dali adskite jegi za koito vsichki govorjt pochvat ot togava,ili kakto e pri nas-ot avgust. Shte se radvam, ako njkoi koito e bil tam po tova vreme spodeli!
blagodarj vi predvaritelno





Тема Re: antalij [re: lusi]  
Автор Nikolovaeva (непознат )
Публикувано04.07.07 13:18



Привет! Аз бях в Анталия от 15 до 22 юни и трябва да ти кажа, че към 1-2 следобяд температурата достигаше до 40 градуса и направо беше невъзможно да се стои навън, само в стаята на климатика! Не искам да те плаша, но един българин, който работеше в нашия хотел ни каза, че юли и август температурата достига до 50 градуса на сянка!
Това е от мен....желая ти приятно прекарване!!!



Тема Re: antalijнови [re: Nikolovaeva]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 17:21



Миналата година бях в Анталия през втората половина на юли.
Никога повече!!!



Тема Re: antalijнови [re: Heли]  
Автортaн (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 16:48



ами те жегите са почнали от амй месец там:) ако не си любител на температури +45 и нагоре не знам на къде си тръгнала:) Ама има спасение де- от стаята с климатика във морето и обратно

Аз издържах май, юни, юли, август, септември там:) А ти се притесняваш за някъкви си 2 седмици



Тема Re: antalijнови [re: lusi]  
Автор TeHuCka (Заблуден)
Публикувано07.07.07 17:27



току-що се завърнахме от там. Да започнаха. Адски жеги!Не ходи, дай ми на нас билетите и аз с жена ми и детето ми ще поемем тежкото бреме да издържим небходимото време там в жегите.



по добре да мълча и да изглеждам глупав, отколкото да си отворя устата и да го докажа

Тема Re: antalijнови [re: TeHuCka]  
Авторluci (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 13:15



хи-хи-хи, това беше много сладко!
значи ще е много жега... ама да се надяваме че всичко друго ще е о.к.!
благодаря на всички за отговорите!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.