Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 30.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 15:21



Не малко, а доста направи Катя, за да провалиш пътуването на много хора! Неистовата ти злоба и тази на останалите помияри, които не се посвениха да излеят всякаква помия върху ни, наистина повлия и създаде неприятности на други хора. Чартърната програма наистина е отменена, но не защото сме мошенници, а защото се сблъскаха с цялата българска простотия! Въпреки, че полети от и до София няма да има, Germanwings ни предоставя места в редовните си полети от и до Варна и Бургас. И ако бяхме мошенници, нямаше за наша сметка да превозим половината пътници до Бургас, да ги качим на по-високи цени /също за наша сметка/ и да излетят за Берлин. Останалите, които не пожелаха или не можеха по този начин, до 15 дена ще си получат парите обратно.
И преди да бълвате простотиите си, поне малко се заинтересувайте коя е тази фирма и с каква репутация се е ползвала досега! Изглежда името Матиас Паранске ви действа като червено на бик и нищо друго няма значение. А това, че понякога в бизнеса оставаш на топа на устата без да си мошенник и без да си го желал, естествено няма никакво значение за вас. Ако той беше и в най-малка степен мошенник, досега да е духнал 100 пъти с бая тлъста сума! Но той остава тук и се бори да защити името си и правото си на бизнес от който наистина разбира!
Със заветната си простотия, която заля форума, наистина доказахте, че България не е Европа!
Бях се зарекъл да не ви падам до нивото, но минахте всякакви граници..........



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: gena]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 17:38



Сори Гена (или Генчо :-)) нещо си объркал родовете :-)), но ето какво твърди Germanwings:

Поради некоректно изпълнение на търговските ангажименти от страна на фирмата-заявител на чартърната програма, авиокомпания Germanwings е принудена да анулира полетите си от летище Шонефелд до София за сезон Лято’2007



За мен думата на Germanwings тежи доста повече от колкото третото поредно обещание на един международен мошеник, че ще пусне полети между България и Германия! Може ли да ми обясниш, защо не сте си изпълнили търговските ангажименти към Germanwings? Едва ли е и заради моите писания!

Много ще се радвам, ако нито един ваш пътник не изгори с пари, но ще изгорят със загубено време или неосъществени полети!



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: Kaтя]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 20:57



"некоректно изпълнение на търговските ангажименти" означава недостатъчно запълване на съответния или съответните полети, за което и ти даде скромния си принос. Уж всичко ти е ясно, а не можеш да разчетеш нещо елементарно. И единствената причина за това е злостната кампания, която беше подета срещу едно нормално търговско начинание. Естествено, че не твоите писания бяха решаващи / много си нищожна за подобно давление/. И къде си прочела още, че всичко това е следствие на мошенничество ? И след като даваш подобни квалификации излез със истинското си име и ако се наложи, защити твърдението си където трябва. Много е лесно да се скриеш зад анонимността и да плюеш до задавяне. Моето име е Евгений Динчев и никой никога не го е свързвал с мошенничество! Координатите можеш да намериш навсякъде.



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: gena]  
АвторПp. (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 21:26



Аиде бегом от този клуб!
Защо си мислите че някои го интересъват тези простотии!
Много сте ми противни и двете стари изкуфелници!
Кои го ..................фирма Мондо?



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: gena]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 21:40



Евгений, ти за малоумна ли ме мислиш? Некоректно сте изпълнили търговските си ангажименти, защото сте наели чартера и вероятно не сте го платили!!! Germanwings изобщо не го интересува до колко ви е запълнен чартера!!!
При чартерните полети търговският риск се поема от туроператора и затова тази дейност се прави от големи фирми със стабилни финанси!!!

Явно още доста трябва да се учиш на бизнес! В бизнесът най-важното е доверието на парньоритите, а доверието се печели с добра репутация!
Не може да фалираш една компания и да дължиш на хиляди хора пари и успоредно с това отново да почнеш да събираш пари от наивници за същата дейност!

Какво си мислехте? Че името на Поранске ще остане в тайна и няма да се разбере кой стои зад вас? С подобни евтини номера не се прави бизнес!!!

Следващият път си подбирай по добре партньорите и не си мисли, че публиката на която продаваш продуктите си се състои само от глупаци!



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: Kaтя]  
Авторgena (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 08:40



Изглежда наистина си малоумна, освен всичко друго.



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: gena]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 14:20



А другото е: злобна, проклета, радваща се на чуждия неуспех и нещастие, но иначе доброжелателна и добронамерена (според нея самата).
Каквото сам си направиш, никой не може да ти го направи.

А рано или късно чартърите ще тръгнат.



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: gena]  
Авторtvy (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 15:48



Без да навлизам в подробности само бих искал да отбележа следното: Името Евгений Динчев е достатъчно известно на много хора в България. Вижте и в клуб "Туризъм". Само да подчертая, че не го познавам лично, но познавам хора, които са били с него по екскурзии и няма лошо мнение за него. Аз лично съм чел неговите петъчни пътеписи във в-к "Пари" преди време и с удоволствие бих се записал в негова експедиция, но все така се случва, че се разминаваме в графиците си. Напълно вярвам, че искрено се е стремил да напраив нещо от полза, както за себе си (което не е лошо), така и за пътуващите от БГ до Германия. Така е в бизнеса, не винаги се успява, но злостната кампания срещу него си мисля не е най-подходящия начин за успеха на едно начинание.



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: tvy]  
Авторyффффф (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 15:57



Само не разбрах защо ни занимават с тази история, а не си разменят е-мейлите или не си уговорят среща, на която да си поскубят косите и после да изпият по една бира. Всеки път като погледна в този форум има поне една тема за фирма "Мондо" и много взе да ми омръзва.



Тема Re: НЕ, ФИРМА "МОНДО" НЕ СА МОШЕННИЦИ !!!!!!нови [re: tvy]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 20:57



Не знам какво е правил преди Евгений Динчев, но за мен той е пълен МОШЕНИК поради следните причини:

1. Излъга стотици пътници, че ще могат да пътуват евтино и директно до Берлин.

2. Излъга Germanwings, че ще им плати наема на самолета.

3. Съзнателно премълча факта, че зад Флай Мондо седи скандалния бизнесмен Матиас Поранске.

4. Чрез сайта Флай Мондо създаде фалшива представа в потенциалните клиенти, че полетите са организирани от Germanwins!

За щастие интернет победи МОШЕНИКА ЕВГЕНИЙ ДИНЧЕВ! Дано този случай послужи за урок на всички мошеници, които си мислят, че с различни трикове могат да излъжат потенциалните си клиенти!!!!

Крайно време е честните и можещите да успяват в българския бизнес, а дребните и едрите мошеници да фалират!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.