Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Евтини билети до Лондон?нови  
АвторПътyвaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 16:24



Привет, знаете ли билети до Лондон на наистина добра цена. Проверих Уиз еър, но с летищните такси се оказва, че цената става като на другите компании. ще ви бъда безкрайно благодарна за помощта





Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: Пътyвaщa]  
Автор Дивak (новак)
Публикувано10.05.07 21:29



е по-евтино няма... Прави се така - дебнеш, чакаш промоция, проверяваш дати през ниския сезон (октомври - ноември), няколко месеца предварително...
не е лесно, но става. Летял съм безплатно (само срещу летищни такси) общо 6 пъти.



Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: Дивak]  
АвторПътyвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 14:27



Да де ама на мен ми трябват в определени дати и няма как
Но все пак ако някой има някакво инфо, за по евтини билети - моля да сподели



Тема Re: Евтини билети до Лондон? [re: Пътyвaщa]  
АвторFury (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 14:57



Провери ли в сайта на HEMUS AIR?



Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: Пътyвaщa]  
Автор Дивak (новак)
Публикувано11.05.07 15:37



Ако са ти определени датите купуваш 6 - 10 месеца по-рано. Виж Хемус Еър, имат по 60-100 евро в едната посока без таксите. Между другото летищните такси за Англия са едни от най-високите, няма как...



Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: Пътyвaщa]  
Автор jeni4ka (непознат)
Публикувано12.05.07 13:00



Проверявай от време на време сайта на Уиз. Пускат и допалнителни полети . Аз така преди 1 месец гледах за билет и най -ниската оферта беше 230евро , след 1 седмица проверих пак и бяха пуснали нов полет и билета ми излезна 125евро





Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: jeni4ka]  
Авторпътyвaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 17:28



благодаря на всички





Тема Re: Евтини билети до Лондон?нови [re: Rocancourt]  
АвторПътyвaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:29



ориентирах се за сега към хемус еър, но ще имам предвид и твоето предложение, за което мерси много
освен това, сега разбрах че трябва да тръгна много рано за до към 10 най късно в лондон. И честно казано още повече се обърках





Тема Освен това [re: Rocancourt]  
АвторПътyвaщa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 13:44



дали ми трябва и международен паспорт или може с лична карта вече??



Тема Re: Освен тованови [re: Пътyвaщa]  
АвторRocancourt (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 19:33



Ми, аз лично не знам дали биха ти направили проблеми,

Според закони и разпоредби, проблеми не би трябвало ... все пак чета че хората си пътуват със самолети до европейските столици (членове на ЕУ) без проблеми . Някой пътувал да каже .
Иначе що ги предпочиташ Хемус ер, уж търсеше евтин полет,ама ти си знаеш де просто любопитсво
Чекнах цената за 2посоки със хемус за полет преди 10 юни, ми изкара 293еур , ако купиш билета от офиса им може да ти земат и някое допълнително евро за услугата
А офертата на бг ер
при положение, че се остава 1 уикенд там ми се вижда прекалено добра. За целта им звънкаш и питаш за примоцията, дали за конкретните ти дати я фащаш. Бтв ако ще се зима от бг ер, мисля че най ефтино ще ти е от техен офис, щото агенциите до долкото знам към обичайната цена на билета добавят и такса издаване на билет, не че от офис бг ер нема да добават, но мисля, че ше е по евтинко. Въпросната такса съм чувал че излиза м/у 5лв, през 10 евр че повече в зависимост от агенцията, полета и т.н. Тая проблем ме интересува и ако може нека ме някой осветли .
Дали се хваща примоцията на бг ер може да се провери и в амадеуса (линк в горния ми постинг) , макар че понякога и той дава грешки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.