Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Париж?нови [re: swimmer]  
Авторlover (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 13:26



da, tozi hotel e, obache az sum hodil v period kogato e 58 EUR singl i 67 double...



Тема Re: Париж?нови [re: dami]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.05.07 11:18



В началото на април ходих на организирана екскурзия. Спахме във Villages Hotel, 2 звезди. Ние имахме отстъпка за екскурзия, иначе в ценоразписа стаята беше 48 евро (3 легла). Хотела е приличен, стаите не са големи, имат си баня. Изключително се държи на сигурността, стаите са с кодово заключване, коридорите се наблюдават с камери.
Хотела се намира до околовръсната магистрала, близо е до спирка на метро линия 7, която отива до самия център (до лувъра). Зад хотела има евтин супермаркет, и сутрин правят топли закуски - 25 цента за кроасан.



На 5 минути път пеша от хотела се намира музей на науката и техниката - огромен комплекс, който не влиза в туристическите програми, а си заслужава 100% да се посети.



Тема Re: Париж?нови [re: D.H.V.]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 13:06



Доколкото разбирам си доволен.С коя агенция пътувахте?



Тема Re: Париж?нови [re: тaня]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано17.05.07 13:16



Sun Travel
Доволен съм, да. Въпреки че е доста уморително - 10 дни, 4 нощни прехода, много натоварена програма (Венеция, Верона, Ница, Кан, Монако, Париж, Мюнхен, Залцбург, Виена). Ако знаеш сам къде да ходиш, може да не следваш групата (която губи ужасно много време за глупости).



Тема Re: Париж?нови [re: D.H.V.]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 15:05



Аз се колебая между РУАЛ иБОХЕМИЯ ,но и за двете агенции чета не особено добри отзиви.Иначе програмите им за Франция изглеждат примамливи.Ако някой е пътувал скоро -нека сподели впечетленията си-ще ми бъде от полза.



Тема Re: Париж?нови [re: Taня]  
Авторroxette (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 21:23



Пьтувах с Руал и Мария Тютюндджиева. Имам само хубави спомени и препорьчвам тази фирма.



Тема Re: Париж?нови [re: roxette]  
Автор dami (новак)
Публикувано18.05.07 09:10



Каква е офертата на Руал? Аз съм се ориентирала към Бохемия, но нямам отзиви от някой пътувал с тях. Всъщност, все още се надявам да си го организирам сама. Засега най-голям проблем продължава да ми е евтиния хотел. Иначе със забележителностите и маршрутите смятам, че съм наясно.



Тема Re: Париж?нови [re: dami]  
Автормoнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 11:16



Здравей!
И аз сама организирах пътуването до Париж преди няколко месеца и най-големия ми проблем беше намирането на по-евтин хотел. Виждам, че си в същата ситуация. Евтините хотели са или извън Париж, или в не съвсем безопасни квартали. Намерих много оферти в Монмартр, за около 50 евро двойната стая, но всички хора, с които разговарях, ме посъветваха да сменя района, особено като се има предвид, че бях сама жена с дъщеря си. В крайна сметка отседнахме в скромен (меко казано) хотел, но в центъра, срещу 80 евро двойна стая. Реших, че сигурността ни е по-важна. Така че, преценете си сами.
Като цяло, избягвайте крайните северни райони.
Ако мога да бъда полезна с нещо, пишете.
Успех!



Тема Re: Париж?нови [re: dami]  
Авторroxette (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 15:05



офертата е в сайта на Руал - има достатъчно подробности и е ТОЧНО това, което пише без издънки. Много са точни

/май ми дължат хонорар за рекламата, но така е/ Ех, Париж...



Тема Re: Париж?нови [re: dami]  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано19.05.07 12:45



Силно препоръчвам хотелчето Amarys Simart:


Намира се близо до църквата Сакре-Кьор (или както там се пише точно).
За цени можеш да провериш на сайта им. Според мен не много скъпо, още повече, че в цената влиза обилна закуска. Като казвам обилна, имам в предвид следното: чай и кафе на корем, натурален сок, четвърт прясна франзела, масло, сладко, по 4 (четири) кроасана на човек.
Иначе като обстановка и условия не е нищо особено, обаче си има едно важно предимство - в една съседна пресечка се намира полицейският хотел на Париж, в резултат на което в района униформените полицаи са, така да се каже, повече от пешеходците по улицата, така че от гледна точка на сигурността, едва ли има по сигурно място в Париж.


My next?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.