Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема София-Москванови  
Авторboyan (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 15:00



Някой да може да предложи най-евтиния възможен вариант за отиване и връщане със самолет.



Тема Re: София-Москванови [re: boyan]  
Авторrocancourt (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 17:36



Това как ти се струва :


таксите са около 45 евр
Твърдо ли държиш да е от София полета, щото може от бургас или Варна също :)
ама си е малко играчка проверяването. Полетите са чартъри, a на сайтовете на някои от превозвачите не могат да се видят цените:) Трябва да се търси в сайтове на руски тур. агенции, затуй те питам
То м/у София и Москва редовно си летят само БГ ер и Аерофлот. Гледай им сайтовете за промоции.
Чартъри-редовни през летния сезон не съм чувал да има, зимата май имаше ама лятото какво да правят организирани групи руски туристи в софето.
се пак не сам всезнаещ, може и да има евтинии



Тема Re: София-Москванови [re: boyan]  
Автор Гapиk (търсещ)
Публикувано30.04.07 20:29



Провери на този адрес.Задаваш данните за твоя конкретен случай и на e-mail ще ти изпратят най-добрият вариант.



Тема Re: София-Москванови [re: rocancourt]  
Авторboyan (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 11:14



Първо благодаря за офертата на Аир България. Доста по-добре от стандартните 300 евро.

Няма проблем да е от Варна или Бургас. Всъщност как/къде мога да проверявам чартърите? Аз точно за чартъри си мислех. Понеже юни месец е в сезона.



Тема Re: София-Москванови [re: boyan]  
Автор Rocancourt (Cristopher :)
Публикувано02.05.07 22:11



Ето какво намерих
1) от л-ще Бургас до Москва ще летят :
-> до л-ще Домодедово : ''Transaero'', ''S7'', ''VIm Airlines''</a>
- > до л-ще Внуково ще лятят ''Airlines 400'

пускам google да търся цени за полетите
->

отварям всички
линкове наред докато намеря некфи цени, пробвай и ти

2) Намерни цени за полети на авиокомпании
а) Transaero :
-
-
/ ха нещо се различават цените, ами ако едните са баш организатори а другите посредници мммм,
знае ли човек. А в 3ти сайтове може да пише нещо съвсем друго .../
б) Airlines 400 - най евтините
-

в)S7 - цени има в сайта им ,абе скъпичко гледах че излиза, агенциите пишат по евтини цени (130 евр 1 посока) , знае ли човек
г) Vim airlines - не намерих цени :( мързи ме повече да търся, maybe next time , намерих
тва ->

д) Кавминводыавиа - нищо не намерих, освен че гледах в 1 руски сайт, че и те имат чартери
повечето от горните предложения и цени намерих, след като попаднах на тоз сайт ->
и цъках на линковете в колонка ''где купит''

пс имай впредвид , че понеже направлението на чартърите е москва-българия-москва, цял 2посочен
билет (по евтино е) не мисля, че можеш да си купиш. само еднопосочни
3) начини за купуване.
Ми в сайтовете откъдето са горните линкове има възможност да се попълни форма ,после трябва да чакаш те да се свържатт с тебе. Имат обявении телефони, icq-та. Немерих и това
, това е адрес на бг представител
на руска тур-агенция, за която четох че продва(руската аг-я) билети на VIm airlines [shokiransym]
Аз мисля, че не летището близо до чек-ин гишето за съответния полет трябва да има представител на тур-агенцията, организираща чартъра ... и от него да може се земе билет , ако има. Най-логично ми се струва. Та мойта препоръка би била, пращаш човек на л-щето деня и часа, в който има полет до москва на АК, която те интересува (гледа се разписанието на л-щето за целта). Човека да разпитва когото намери за добре ;) я пътници, я информация, я представителя ... ако има такъв и го намери
офф голяма играчка ... , дано се намери някой който да каже как става покупката на билет за чартър и го е правил.
толкоз от мен ... засега



Редактирано от Rocancourt на 02.05.07 22:27.



Тема Re: София-Москва [re: boyan]  
Автор Гapиk (търсещ)
Публикувано02.05.07 22:51



Питай в русското посолство - може и да имат информацията за чартъри. В Българското посолство в Русия миналото лято бяха закачени 2 листчета с разписание и цените на чартърите до Бургас и Варна. Бяха около 100 евро еднопосочно.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.