Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Атинанови [re: мoнa]  
АвторDaisy (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 16:32



Забравих да попитам. МИналия път когато бях в Гърция,бях с туристическа агенция и предлагаха традиционна вечеря в таверна-беше мн хубаво с програма.
Знаете ли кае в Атина, има таверна с програма ?



Тема Re: Атинанови [re: Daisy]  
Автор m_v (devoted)
Публикувано04.05.07 16:15



Здравей, Daisy!

Коя е агенцията, с която си ходила предишния път в Атина и остана ли доволна?



Тема Re: Атинанови [re: m_v]  
АвторDaisy (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 16:39



Ами предишния път бях с Бохемия но само до Солун и Метеора.
знам,че предлагат екскурзии и до Атина, но не сам ходила до там. Сега ми е първото ходене до Атина и за това разпитвам повечко



Тема Re: Атинанови [re: Daisy]  
АвторKolio (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 12:27



Извинявам се, че флеймя форума! Ама взе да ми писва от досадата с фирма МОНДО и бясното желание на авторите да си бутат темата напред. Поздрави и късмет!



Тема Re: Атинанови [re: Kolio]  
АвторKoшkoдak (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 15:17







Тема Re: Атинанови [re: Daisy]  
АвторDaisy (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 15:45



Моля, ако някой може да даде кординати на някой хотел в центъра на Атина.
вече говорих с няколко хотела, но за съжаление през периода който ще ходя няма места,заради шампионска лига (финала е там).
Мерси предварително



Тема Re: Атинанови [re: Daisy]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано07.05.07 16:01



Ако не знаеш, на финала ще играят Ливърпул (с най-мощен фен-клуб в Англия и извън) и Милан (Италия е на една крачка от Гърция). Освен това, като прибавиш любимото занимание на британските запалянковци - чупене на витрини и глави, по-добре е на 23-ти май да си на повече от 100 км от Атина.
Ако финалът беше между Розенборг и Артмедия, може би щеше да има незаети хотели, но между английски и италиански отбор - просто забрави!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Атинанови [re: Daisy]  
АвторAвa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 22:44



Ако ви остане време прескочете до остров Егина - намира се на около час и нещо с ферибот от Пирея. Острова е населен предимно около пристанището и е приятен за 1-2 часова разходка. Особенно след като ви писне в Атина. Преди 3 години когато бях в Атина за последно, имам спомен, че Акоропола можеше да се посети безплатно в неделя, иначе е 12 евро. Съгласна съм и за метрото. Много е удобно и е начесто.



Тема Re: Атина [re: Блaryн]  
АвторDaisy (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 09:26



Истината е че ние ще сме там на 24 май, но явно все пак хотелите по това време са все още пълни





Тема Re: Атина [re: Daisy]  
АвторПpaвилния чoвek! (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 16:04



Връщам се от Атина, та да споделя:
1.По пътя се минава през Термопили, има паметник на Леонид, може да се разгледа.
2.Препоръчвам ви Хостелс І пансион І , Виктор Юго, на улица Виктор Юго. 10 Евро на легло на вечер, чисто и приятно. Резервация чрез WIZZ и кредитна карта. Резервацията се плаща по и-нет, а останалата сума на място в хотела. Настаняване до 21 часа, иначе оставате без места- така е в Гърция...
3.Колата я паркирате на улицата и ползвате градския транспорт.
4. В неделя посещението на Акропола е безплатно, другите дни по 15 Е на човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.