Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема CMC Intermnationalнови  
Авторmell (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 13:29



Chuval li e niakoi za oferti ot niakakva firma CMC International za po4ivki v Gurcia, Ispania, Tenerife, Domonikanskata????Polu4ih po po6tata niakva oferta, koiato doata seriozno me sumniava 4e e niakva izmama.Stava vupros za bezplaten prestoi v uj hubavi hoteli po tezi mesta.Pi6e 4e sa me izbrali po tel. slu4aino i v ramkite na 1 gogina moga da putuvam po tezi destinacii kato si platia putia.Na men mi secstruva sumnitelno taia rabota.A na vas????



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано01.10.05 20:47



И ти, както всеки мислещ човек, си разбрала, че няма безплатен обяд, има само безплатно сиренце в калана.
Ето по този въпрос в друг от клубовете на дир.бг :



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:00



Abe imashe mnogo kofti otzivi za tazi agentsija njakade v klubovete/



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: sss]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:16



Предлагат почивки по системата на закупуване на 1 седмица на различни места в света в 4 и 5 звездни хотели. Поканените наистина получават наградата.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
АвторГлaдeн пpocтak (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:57



Начи...прочети малко повече за time sharing.

Безплатно - да , след заплащане на годишната такса. Специално за тези - само съм ги чувал като име, нищо повече. Най-известните са RCI, RMI International, Infinity. Там се заплаща годишна такса в размер на около 250 британски лири, ако притежаваш една седмица, и членството, което може да се заплати за няколко години наведнъж със сериозна отстъпка, като последната сума е по-малка. След което резервираш, отиваш и си живееш живота. Поне местата, на които съм бил, си заслужават.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Глaдeн пpocтak]  
Авторok sa ! (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 19:09



Za mene te sa ok firma.............
Za vas ne znam !?



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: ok sa !]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 11:32



хора не се лъжете по тия СМС интернешанъл тия са голями боклуци в събота бях там и им казах че са голями педераси пълна пирамида
изобщо да си еб....... майката боклуци ниедни



Тема Re: CMC Intermnational [re: dido]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано12.02.07 13:26



Бях на среща миналата пролет. Влезе едно нафукано "юпи", Дуков май се казваше, което се държеше с нас, като с ученици и ни "омайва" в продължение на близо два часа. Очакваше да му ударим на масата по 5000 евро и да се сбием кой по-бързо да купи точки. После, като видя че няма да стане арогантно заяви, че явно не сме за там. След това му държане и да бях искал пак нямаше да купя почивки, защото един търговец за какъвто се има той поне трябва да вдъхва респект, да има вид на сериозен човек.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: voposh]  
АвторBapaguH KY3MAHOB (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:45



Az kato go videh tva che e zdrava izmama napravo si im kazah:

"prilicham li vi na chovek,deto da nosi 5000 evro v joba si?"

obache pone i predi sum hodil na takiva promociiki i znam che tam sipvat,predvidlivo si beh vzel edna huliganka ot 200 grama vodka Atlantic ta si ya meshah s kolata,ama kogato si izvadih malkoto termosche da im se primolia da mi sipat i malko kafence za v kushti doide nekakuv pezeventin ot SOT ta me izgoni





Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: BapaguH KY3MAHOB]  
АвторЛУДИ ЛИ CTE (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 19:58



Абе хора какво ви е на вас ? Каква измама ?
Па на виждате ли че хората работят повече от две години и техни клиенти са станали някой от най-известните и най-богати хора в София? Баща ми е клиент на фирмата и е доволен от услугите, които Те предлагат. Ще кажа само че на отварянето на "София сити център" бяха дадени техни сертификати, на някои от мениджърите и изпълнителите на проекта като мотивация за добре завършената работа ! ЗА КАКВО ГОВОРИМ ???
Не знам как може да има такива коментари по адрес на фирмата, когато те не са аргументирани с нищо. Самия форум ще е в полза на хората, само и само доколкото коментарите и мненията са наистина искрени и аргументирани. В противен случай се получава само празно плямпане.
Надявам се моето мнение да помогне на хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.