Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Nqkoi]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано14.02.07 16:04



Адмирирам отклоненията от утъпканите туристически пътеки и съм съгласен, че в Уфици не можеш да усетиш флорентинската атмосфера. Също не понасям препускането от обект на обект, затова, освен на фирмените, от десетина години не ходя на организирани мероприятия.

Но все пак на това място са събрани ценности и си струва да бъде посетено. А спестеното от висенето на опашка време можеш да посветиш на консумация на сладолед



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Nqkoi]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 16:30



Ами много жалко,че не си я видял.Нали знаеш оня ,,лаф,, за Рим и папата.



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Taня]  
Авторsu6tiq toq nqkoi (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 19:09



ти дали знаеш къде е папата?

.



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Дapa]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 23:47



Здравей! Много бих искала да чуя твоето мнение за екскурзията до Италия. Как премина, кави впечатления имаш от организацията и евентуални препоръки за тези, които биха пътували с тази туристическа агенция.



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Tинa]  
Автор archibal (минаващ)
Публикувано16.04.07 17:19



Миналата година пътувах по тази дестинация със същата фирма. Нямам никакви забележки относно организацията. Питайте дали Бистра ще ви е екскурзовода, ако е тя смело напред

. Ако нещо конкретно те интересува питай



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: archibal]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 16:08



Благодаря за отговора! Доста неща ме интересуват, защото отдавна не съм пътувала организирано, но искам да попитам дали е възможно да се наеме гондола във Венеция, като се има пред вид, че за този град е отделен само един ден за разглеждане?



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Tинa]  
Автор voposh (новак)
Публикувано20.04.07 16:12



Гондолите във Венеция са навсякъде-за наемане е лесно, но излиза солено-от 50 до 100 Евро, в зависимост от мястото и маршрута.



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: Дapa]  
Автор HerzogTryn (ветеран)
Публикувано25.04.07 14:57



Значи добре е да имаш резервация, но има и трик да си спестиш опашката или по-скоро да я намалиш до 30-45 минути. Отива се рано сутрината преди да се отвори галерията и се нарездаш 45-60 минути по-рано. Аз така направих и докато приятелката ми пиеше кафе, аз чаках.





Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: HerzogTryn]  
Автор kokotv (непознат )
Публикувано23.05.07 19:29



Дара, какво стана с екскурзията. Не си споделила впечатления. Все пак направи ли резервация с Руал и доволна ли си?



Тема Re: Флоренция-галерия "Уфици"нови [re: kokotv]  
Автор bujana (непознат )
Публикувано11.02.12 15:09



Предстои ми екскурзия до Италия. Заслужава ли си да посетя галерия "Уфици".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.