Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема MEXICOнови  
АвторStephan (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 10:41



трябват ли ни визи за там?



Тема Re: MEXICO [re: Stephan]  
Авторdorry (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 15:55



Ходих преди няколко години и визата беше задължителна. Издаването не беше проблем но трябваше да се ходи до Будапеща, там е мисля най близкото посолство. Тогава още се говореше че мексиканците ще отварят посолство тук ама какво стана незнам, май още нямат. Проверете по сайтовете на посолствата им.



Тема Re: MEXICOнови [re: Stephan]  
Автор xsenedra (Amirlin)
Публикувано09.01.07 16:01



Информацията, която дава страницата на нашето Външно министерство е много объркана. Ето защо бих ви посъветвала или да звъннете във Външно министерство и там да търсите референта за Мексико /централата на министерството е 948 2999/, или да проверите на страницата на мексиканското външно министерство. Те все още нямат посолство в София.



Тема Re: MEXICOнови [re: Stephan]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 15:46



За българи с обикновен паспорт са необходими. Могат да се извадят не само в Будапеща, но и в Букурещ. Искат закупен самолетен билет, резервация за хотел, документ за доход от местоработата (над 1000 лева), преведен документ за недвижима собственост (ако има е по-добре), снимки и попълнена молба. Предварителна връзка с тях и уговаряне на среща може по телефона. При подаване на документите сутрин може следобяд да се получи визата.
Все пак се очаква, че съвсем скоро визите ще отпаднат, както вече отпаднаха за Гватемала, Хондурас, Никарагуа, Коста Рика.



Тема Re: MEXICOнови [re: Stephan]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 16:45



За мексико все още трябват визи. Ето инфо за процедурата за подоване на документите през посолството в Будапеща:



Още инфо за Мексико можеш да намериш в:







Тема Re: MEXICOнови [re: Ивaн]  
Авторgabriella (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 16:35



Информацията ми е, че от 01.03.2007 визите за Мексико ще отпаднат за български граждани, защото вече сме в Евросъюза. Все пак трябва да се провери.



Тема Re: MEXICOнови [re: Stephan]  
Автор Hermotsura (непознат )
Публикувано25.02.07 21:06



Еми май месец не ни трябваха. Тогава ходих. Но сега с EU не знам какво е положението. Между другото, в щатите супер лесно се вади виза, дори не ми искаха резервация за хотел. Аз верно, че отивах при приятел и писах там някви данни, но те него никога не го потърсиха, така че можеше да си напиша каквото и да е в тия данни. И парична гаранция не ми искаха. Само ми направиха копие на дебитната карта... Дори не искаха кредитна. Което е смешно, щото аз може да нямам никви пари в тая карта така или иначе. И накрая стана за 5 минути. Никви процедури.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.