Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 15.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Малайзия - какво да видиме?нови  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 15:32



Моля, за малко помощ от тези които са посетили страната. Решихме да отидем за около 15 дни в края на февруари, надявам се да е свършил `moonseason`, единственото сигурно е , че ще сме 1седм. на Сипадан за гмуркане и 2дни в KL.
Какво обаче друго да включиме в програмата? Има много паркове, мисля да отидем до Таман Негара, за Малака се чудя? А на Борнео къде е интересно?Ще имаме полет до Кота Кинабалу, обаче там разбирам че основно се ходи за изкачване на планината, а пък честно казано май не ми се катери, така че имали нещо друго интересно? Поздрави!





Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: mi6i]  
Авторparatrooper (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 16:00



ZDRASTY:)
BIAH V KL NA PAT ZA THAILAND.HUBAVO E NO VSI4KO KOETO GO IMA V MALAISIA GO IMA I V THAILAND SAMO 4E E PO-SKAPO:)VIJ ZA KOTA KINABALU SAM MNOGO NAVIT TOVA E NAI BLIZKIA MI 4 HILIADNIK:) INA4E PLUS E 4E STRANATA E UREDENA(POVE4E OT THAILAND) NO PAK SA MIUSULMANI S VSI4KI PROIZTI4A6TI OT TOVA NEUDOBSTVA:)



Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: paratrooper]  
АвторPak Stefcho (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 16:59



Paratropere, az si kupih edin elektronen chasovnik ot KL i edin ot Bangkok. I ot dvata sam mnogo dovolen. Davat ne poveche ot 1 sek. na mesec razlika





Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: mi6i]  
Авторbale (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 17:03



V KL idi da razgledash Batu Caves.



Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: mi6i]  
Автор ab12345 (новак)
Публикувано19.12.06 12:24



Защо не хвърлиш едно око на сайта на Юри Варошанов :

www.juriwaro.com/index.php

Човекът е сложил там доста пътеписи - единият е за Малайзия (но определено от гледната точка на бекпекър, а не на баровец).

На мен лично ми харесва как пише.



Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: mi6i]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 18:49



Не знам какво ще правиш на Сипадан през дъждовния сезон.Аз бях през Април тази година в Малайзия.Небето сякаш се отваряше за час-два.Говоря за Куала Лумпур.По източното крайбрежие е сухия сезон.Както ти писах Сипадан е затворен за туристи от тази година.Можете да се гмуркате там,но ще трябва да спите на някой съседен остров.Цените който ми дадаха от местната агенция бяха доста солени.Пък и не мисля,че е много безопасно там .Имам впредвид малария и разни терористични елементи.Иначе аз лично бих предпочел о-в Boracay във Филипините.



Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: swimmer]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 20:22



Е, добре де ама март и април го дават, като най-доброто време за посещение

, а дъждовния период трябва да свърши към средата до края на февруари. За Сипадан знам, че е затворен ама има варианти да се спи от 15 мин. до 1ч. от о-ва, за съжаление за цените си прав, ама те всички дайвинг курорти май са на тези цени, просто си е скъп спорт или удоволствие А по отношение на безопасноста сме го коментирали и друг път, ами Филипините...даже немските туроператори са го спрели от продажби, но го имам предвид за по нататък
Писах ти на мейла ама не си ми отговорил относно вътрешните полети можеш ли да ми дадеш някакво инфо? Вече резервирах билетите, до нач. на другата седмица трябва да съм готова с програмата. Поздрави!



Тема Re: Малайзия - какво да видиме?нови [re: mi6i]  
Авторmelek (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 21:48



Привет,
Като начало да кажа, че аз посетих Малайзия през края на февруари. Къде ти и дъжд по това време

Спарения, жега, влага и пак жега.
Посетихме Пенанг - George town. Един ден стига там.
В КЛ ако ти се гледат животинки, то - Bird park, Buterfly park, Aquaria KLCC. Всичките си заслужават. Отиде Ви един ден, даже не знам дали ще Ви стигне.
Ходихме и до Гентинг, така нареченият City of entertaiment , да, да. Курорт на билото на един връх, на окло час, час и половина от КЛ. Грандиозна работа, и там отива един ден, ако Ви допада. А и е хладно там.
До Таман Негара, не успяхме да посетим, ама Ей това не мога да си простя, все още. В КЛ ще намерите един куп екскурзии за по три, четири дни, ако Ви се иска организирана работа.
Успех.
Ето малко не професионални снимки на този адрес. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=78988



Тема Re: Малайзия - какво да видиме? [re: ab12345]  
Автор sayaro (член)
Публикувано06.01.07 12:53



Прочетох пътеписа за Мароко. Благодаря ти, че пусна този сайт. Стилът на автора наистина е добър.
Поздрави!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.