Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: sayaro]  
Автормoнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 09:38



Здравей, sayaro, и за много години!

Аз предпочитам неорганизираните екскурзии, но през май 2005 пътувах с Мондел травел до Черна гора и Дубровник и съм много доволна. Два-три пъти споменах с добро тази агенция тук, във форума, но други пътешественици ме освиркаха, затова си мълча, когато става дума за агенции. Обаче ми стана любопитно като видях, че и ти си пътувала с тях. Дали не сме пътували до Дубровник заедно, а?



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: мoнa]  
Автор sayaro (член)
Публикувано05.01.07 11:02



Здрасти, Мона!
На-вероятно си пътувала след мен. Аз бях там през април. Да се подкрепим взаимно в предпочитанията си!
Поздрави!





Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: kkkolio]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано05.01.07 12:19



Не, нямам нищо против този хотел. Там бяхме на първата фирмена екскурзия през пролетта на 2002 г. Разбира се, не сме имали тържествена вечеря (направихме си гала обяд в една готина таверна в Калитея на Касандра, но това е друга работа), така че шведските маси не са ни направили лошо впечатление. Освен това не бяхме на All Inclusive, а на HB. Хубаво беше, че сме до самия плаж и някои се топнаха в морето (беше в началото на април - и то в първите по-топли дни).
Само хубави неща мога да кажа за екскурзоводката Сирма, от която научих интересни неща за Солун, въпреки че преди това съм бил там цяла седмица и ме развеждаха гръцки бизнес-партньори.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: sayaro]  
Автормoнa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:00



Ами аз не си спомням много добре дали беше май или април, та нищо чудно и да сме пътували заедно и да се познаваме



Светът е малък, а София пък още повече

Във всеки случай, от това пътуване ми останаха много хубави спомени и няколко нови приятели, запалени пътешественици като мен

П.П. Независимо, че давам глас в подкрепа на Мондел травел, държа да заявя, че няма нищо по-хубаво от това да си резервираш хотела по интернет, да вземеш билет за самолета, да опаковаш куфара, да грабнеш любимия човек.....и накъдето ти видят очите Няма нищо по-хубаво от това да се чувстваш свободен



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чужбинови [re: toto]  
Авторbiboni (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 13:12



Не.



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: мoнa]  
Автор sayaro (член)
Публикувано05.01.07 13:45



Съгласна!
Успех!



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чужбинови [re: toto]  
АвторЙoaннa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 15:02



Не пътувайте с фирма Алфатур до Анталия, защото нямате никаква гаранция, че ще получите това, за което плащате. Например, групата, която беше в хотел Палм бийч за посрещане на Новата 2007 г., останахме крайно недоволни. Някои семейства получиха новогодишна трапеза, която се изразяваше в кисели краставички. Да, точно така. Семейства бяха разделяни - родители от деца, приятели от приятели. Не ни дадоха заплатените обяди при пристигането и отпътуването. В новогодишната вечер, а и през цялото ни пребиваване нямаше представител на фирмата, а турската фирма се подигра с нас. Цяла вечер звуча само турска музика, не бяхме поздравени с Нова година и влизане в Европейския съюз, нашите хора, както и групите от руснаци и немци, бяха изтикани със скандал в най-лошите места в ресторанта, а турски лични гости бяха настанени на най-добрите места. Заглушиха и химна, който започнахме да пеем. В залата бяхме пускани поединично със скандал. Когато искахме да ни подпишат жалбата, турците отказаха и с това провалиха договора на клиентите с АЛфатур.
Не пътувайте с тази фирма. Можете да останет доволни, може и да се крайно разочаровани и ограбени като нас.



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чужбинови [re: Йoaннa]  
АвторTAHЯ (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 15:41



Трябваше да празнуваме Нова Година в Египет,харесах офертата на Алма -тур за круиз по Нил ,но поради ред причини ,не можахме да заминем.Днес разглеждайки туристическите форуми се натъкнах на разказа на препатила туристка от същата тази моя неосъществена екскурзия.Сега хем съм малко облекчена,хем се чудя дали да планувам пътуване с тази уж реномирана агенция.А пък и цената не е малка--1000евро на човек.



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чнови [re: Блaryн]  
Автор kkkolio ((Бай Кольо))
Публикувано05.01.07 17:15



Хотелчето и селцето Псакудия са си супер. Хотела е голям, с големи стаи, големи легла(за мен е много важно) хубави и големи балкони - нещо типично за Гърция. Плажа е 5 км.

Като гледам какво пишат пътешествениците и не само в тази тема, проблема е в калпавите туроператори и турагенции. Няма понятие тук е хубаво а тук лошо. Важно е как си се почувствал. А като те унижават некадърници на които плащаш си е гадно. За това искам да се чуе.

Особено ще се радвам на положителните отзиви защото ми се струва, че си скъпим похвалите когато сме доволни.

Мисля, че темата е полезна с това, да направим сравнение

Всичко е възможно



Тема Re: доволни ли сте от организираните екскурзии в чужбинови [re: toto]  
АвторPУФЪC (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 17:36



Приятели и аз като вас тази Нова година реших да се възползвам от туристическа агенция заедно с мой приятелски семейства , общо пет приятелски семейсва. Бяхме в Кавала . Организацията от страна на туроператора беше на ниво липса на организация. Съгласен съм , че често очакванията на клиентите надминават реялностите. Но мисля , че ако някой иска да бъде в този бизнес трябва да е наясно с няколко неща. Клиентът на 2007 не е клиента на 2000год. Аз съм ходил в Кавала досега пвече от пет пъти и то в повечето случаи самостоятелно и начина по който от фирмата се опитваха да създадат организация беше смехотворен. Ако си екскурзовод трябва да знаеш езика на страната в която отиваш, трябва да познаваш града в който отиваш, трябва да си запознат добре с маршрута до там и обратно. Тоза са задължителни неща. Когато водиш група на такова събитие трябва предварително да си наясно в кое заведение си , каква е програмата , какво е менюто, къде ще бъдете настанени и предварително и честно да го обясниш на тези които водиш. Защото си в чужда страна редно е да им обясниш и какво допълнително могат да си поръчат но и колко ще им струва това. Ние с моите приятели успяхме да се справиме доколкото можахме първо защото владея поносимо гръцки и защото познавах града . Но за останалите не мога да кажа същото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.