Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:50 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Местенце в Гърциянови  
АвторHoвaчka (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 15:33



Преди 2 лета 3 семейства с дечурлига отидохме в Керамоти - точно срещу остров Тасос. Водата - 34 градуса, чиста, рибите се гонят между нас. Плажът почти празен, тишинка, в ресторанта се надпреварват да ни глезят с манджи. Обаче мизерабъл в хотела - Караянис. И без климатик беше - през Юли! Иначе цените бяха като по южното черноморие.
Въпросът ми е - можете ли да ми препоръчате друго подобно местенце в Северна Гърция - топла, чиста вода, без тълпи от хора и търпими цени.



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: Hoвaчka]  
Авторkapи (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 09:31



Макриамос на Тасос е фантастичен,но е скъпичко там.



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: Hoвaчka]  
Авторenna (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 14:29



Halkidiki



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: Hoвaчka]  
Автор Гъбapko (непознат)
Публикувано14.11.06 13:20



Халкидики 2-ри път. Невероятни плажове с по 2-ма човека на кръст /поне през септември/. И сносни цени.

!Животът е болест, която се предава по полов път и завършва със смърт.


Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: Гъбapko]  
Авторбo (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 15:54



на тасов с хотел Ка Па Хи за три нощувки през септември ни взеха 25 евро, което включваше една мизерна закуска. Като изключим това, прекарването си беше супер. На халкидики също не е лошо, но на остров някакси ... , абе много е гот. западните брегове бяха червен камък, а източните - бял мрамор, който, в комбинация със синьото море... Не съм била на Санторин, но като гледам снимките е нещо подобно.
Една от камериерките беше българка, имаше сервитьори българи, в таверната танцуваха българи, изобщо контактът не беше проблем.



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: бo]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано15.11.06 12:53



Санторини е съвсем различен от Тасос. Там се срещате с чара на Цикладите. Докато Тасос е много зелен, то Санторини е гола скала, поради вулканичния характер на острова. Там няма никакви водоизточници, водата се кара с цистерни и поради това растителността е оскъдна. Но е прелестно и внушително!



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: voposh]  
Автор feichka ( работар)
Публикувано17.11.06 19:35



И по-скъпичко, май.
Така са ми казвали приятелки, които са ходили там.
И на о.Крит е страхотно-
но и там стои въпроса с цените в хотелите.
И съм забелязала и друго в Гърция.
Не много точно отговарят "звездичките" на категорията.
Най-истинна, може би, остава финансовата информация относно
качествата на хотела.
Поздрави.

И сме най-красиви, и сме най-добри



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: feichka]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано18.11.06 18:39



Наистина е по-скъпо, но пък цените са толкова разнообразни за това, което се предлага, че много често човек остава приятно изненадан. Звездите на хотелите са съгласно задължителната ежегодна регистрация в гръцката туристическа организация. Оттам и цените. И няма лабаво. Не е като у нас да се раздават звезди на килограм, срещу съответна сума.
Може би имате впечатления от хотели предлагани от наши туристически фирми и да не намирате съответствие между цени и предлагане. Нормално е. Тук ни предлагат често двузвездни хотели за четиризвездни и на двойни и повече цени от тези, които са на място и за съответния сезон.
Опитът ми с Гърция показва, че най-добре е да се търси на място. Само едно изключение-Атина. Предлагането е огромно, можете да си изберете точно това, което искате, задължително на значително по-ниска цена и отделно върви пазаренето. За тези, които биха опонирали, че през интернет човек получава по-ниски цени ще споделя, че при това предлагане там далеч не всички хотели са в интернет.



Тема Re: Местенце в Гърциянови [re: бo]  
Автор Гъбapko (пешеодец)
Публикувано21.11.06 11:58



На Халкидики имам едно местенце където ходя за 22 евро за двама /без особен компромис със условията/. Без закуска е, но има добре оборудвана кухня към студиата, къщата е добра с прекрасен двор. А собственика е голям пич.
Това е на средния полуостров - Ситония - много зеленина и райски плажове.

!Животът е болест, която се предава по полов път и завършва със смърт.


Тема Re: Местенце в Гърция [re: Гъбapko]  
Автор BobyB (непознат )
Публикувано21.11.06 14:47



Ще ни дадеш ли координати? Освен студия предлага ли и по-големи апартаменти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.