Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Нова година в Египет,Хургада  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано07.11.06 14:08



Кой ще ходи?

само един ме разбира и то погрешно


Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: jultur4e]  
Авторjultur4e (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 11:29



моля Ви за да се реша!
кажете какви са температурите през декември в Египет защото чета противоречива информация.
Става ли за плаж????
Много ми е спешно!
Благодаря



Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: jultur4e]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 12:09



Била съм в Египет началото на декември,по-точно в Хургада,там е по-на юг от Шарм ал Шейх.По обяд стига до около 28 градуса и е много добре за плаж идеално.Сутрин е хладно,а вечер също е за някаква връхна дрешка,много лека!Водата е топла и става за къпане.Вечер се стъмнява в 17h,като в БГ за това най-добре е за плаж между 10 и 14 часа!Просто деня е кратък!Нещо като края на юни в БГ!
В 13h например може да ти заври чайника на слънце,абе топло си е!



Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: paris]  
Авторjultur4e (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 12:22



Благодаря! Благодаря - тичам за плавници





Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: jultur4e]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 12:47



Ооооо,задължително ти трябват шнорхел,маска и плавници!!!

Ще видиш такива красоти в това море....Между другото там май дават,ама аз също съм си носила маски на такива места,да си ползвам мойте!
Сигурно знаеш,че и да не можеш да плуваш с лодка с прозрачно дъно пак се вижда!Ох... размечтах се,като приказка е!



Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: jultur4e]  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано15.11.06 14:54



като се върна ще разказвам подробно

обещавам

само един ме разбира и то погрешно

Тема Re: Нова година в Египет,Хургаданови [re: jultur4e]  
АвторMl6l (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 21:03



И мен ме интересува дали е достатъчно топло за къпане поне в басейн, ама за малко дете?Чудиме се дали да не отидем там заради детето, че се страхувам да го вземаме на по-далечните дестинации, а Хургада ми се вижда удачен вариант за топло през зимата и не много далече.





Тема за МI6iнови [re: Ml6l]  
Автор jultur4e (горда)
Публикувано16.11.06 09:02



Мога дя ти споделя какво разбрах от дългото ми ровене в интернет
1. Хилтън Лонг Биич - има 3 басеина с подгряване и смятам да се насоча натам
2 Алфатур дават примамлива цена/за други хотели де/ не е включена новогодишната вечеря нито екскурзията в Кайро и от кайро за хургада се пътува с автобус
3.онтравел дава по-скъпа цена но с включена новогодишната вечеря, екскурзията в Кайро и самолет кайро-хургада т.е. цената става една и съща но е със самолет
4.лошото е че самолета на онтравел, астралхолидейс ит.н излита от Пловдив 27.12 - 3.1.07, а този на фирмите около Тез тур - от София 26.12 - 2.1.07
За мен офертата на онтравел е по-добра но това е мое мнение.
Също което ми направи впечатление - първия ден Алфатур излитат късно следобяд - т.е денят е загубен.
Е хайде де някой все паке ходи ли?

само един ме разбира и то погрешно


Тема Re: за МI6iнови [re: jultur4e]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано17.11.06 14:34



Ако разчиташ да ходиш и до Кайро, задължително трябва да е със самолет. Пътуването с автобус е около 5 часа, все едно от София до българското черноморие, ще се убиете от път. В Кайро е хубаво да стоиш поне 2 дни, така че си направи разчет какво можеш и искаш да видиш...

La donna e mobile



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.