Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 17.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А това къде се намира?  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано20.10.06 08:54





Стига с тая Турция! Пишман станах, че "разлаях кучетата"...

Предпочитам да бях ето там горе сега... но нищо! Догодина може и да съм... на Острова, на който боговете си почиват...



Пожелавам на всички да отидат И там...

Хубавото предстои...

Тема Re: А това къде се намира?нови [re: ДжoДo]  
АвторДeлeв (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 09:56



Здравей ДжоДо
Темата за Турция беше отлично попадение.
Хората са различни и имат различни предварителни нагласи за тази страна.Важното и да се преценят правилно добрите и лошите неща и всеки да си изработи своето СОБСТВЕНО мнение.
Желая ти успехи !!!!



Тема Re: А това къде се намира?нови [re: ДжoДo]  
Авторbale (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 15:22



Доколкото разбрах синът ти е летял за Денпасар, та това ще да е Бали. Аз изкарах 10 дена там в края на Март, тази година. С приятелите отседнахме в Убуд, това е градче известно с разни там художници, певци и тем подобни шмекери. Спахме за по $2 на вечер със закуската в дома на един страшен пич на име Рака. Той се научи да пие с нас уиски всяка вечер до нощите (за ужас на жена си) и се изкефи на "Дунавското хоро". Даже извади и своя домашнярка в една голямя колба с плаващ зародиш от някакво животно вътре, май агне. Мога да съдействам с info за целия трип ако някой се интересува. Поздрав!

П.П. Ние също с цел икономия летяхме от Истанбул





Тема Re: А това къде се намира?нови [re: bale]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано20.10.06 15:57



Там е ))))





Синът ми е там за доста по-дълго време...
Скоро се надявам, че ще мога да ви покажа "твърде интересни" снимки от това райско кътче... такива, каквито много малко хора могат да покажат... снимки от екзотични балинезийски ритуали...



Хубавото предстои...

Тема Re: А това къде се намира?нови [re: ДжoДo]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 22:20



Бали -о-ва на боговете

, а сина ти само там ли ще бъде? Много съм се запалила по една екскурзия на различни о-ви из Индонезия, има страхотни места с много различни и интересни обичаи и традиции, освен екзотичната природа .На Бали съм била преди 2г. за съжаление не бяхме много подготвени и не видяхме толкова много неща, лятото почивахме на един от 7те големи о-ва Сулавеси, където бях запланувала да отидем и до Tana Toraja - място известно с изключително интересни погребални церемонии, за мое огромно съжаление не стигнахме до там. Ще ми е много интересно да споделиш интересни неща от о-ва




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.