Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема България-Литва транспортнови  
АвторAnormalen (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 18:27



Планувам към началото на октомври да пътувам до Литва. Обаче се оказа, че транспортта до там е плачевен направо. Най-евтиният вариант със самолет който намерих е на CSA, към 300 евро с таксите излиза, което ми е много за момента. С автобус положението е по-лошо дори. Единствената линия е през Виена и е 400лв! Интересното е, че като ми идваше приятелката на гости от Литва, си купи билет за близо 300лв с автобус през Варшава, но от България не предлагат билети за Литва през Варшава. Остава варианта да ми се купи билет от там и да ми се изпрати!!! Другия вариант за който съм се замислял е да взема евтин полет до Варшава и от там с автобус, но не намерих нито една компания която предлага евтини полети до там:(((
Много ще съм благодарен ако някой е пътувал в тази посока и сподели опит. А ако някой предложи по-евтин вариант за пътуване още по-добре.



Тема Re: България-Литва транспортнови [re: Anormalen]  
АвторRocancourt (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 22:46



Сложна работа, потърсих ама не намерих кой знай какво ... май най-евтино ще ти е със автобус до Варшава, "Ер Кона" са за предпочитане 265лв двупосочен, "Туринг" возят за 250лв, ама същите са катастрофирали преди 2г с 2 жертви по тоя маршрут :(
Евтини директни полети до Варшава нема, освен Уиз еър до БУда, и от там пак с тях до Варшава, ама най-евтиното излиза около 70-80 еуро в една посока, а трябва и 1 нощ в буда да се кара, виж и ти ако искаш в сайта им, гледай цените ден след ден, аз видях някои дни от октомври цени до Буда 5еуро без такси.
Иначе друг вариянт е с LOT до Варшава, някои от дните в октомври, двупосочен с таксите до там може да ти излезне - 227 еуро, а до Вилнюс 275 еуро, ама това в някои от дните не всичкте

, трябва да пробваш резервации за различни дати за да попаднеш на по-евтиното.
Основното инфо гледах от сайта posoka.com и тоя на LOT и Wizz Air. И да ти кажа в posoka.com пише, че "Груп" возят за 200лв до Варшава ама на техния сайт нищо такова няма, явно ако е имало е спряло



Тема Re: България-Литва транспортнови [re: Rocancourt]  
АвторAнopмaлeн (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 23:20



Ами дано я има тази линия, защото е най-изгодна. Много е зле транспорта към тази част на Европа обаче :(



Тема Re: България-Литва транспортнови [re: Anormalen]  
Автор MишoШaмapa (най-добрия)
Публикувано06.09.06 18:44



Ми аз лично съм летял най-евтино на промоция през прага за 280 евро, нормално плащам през софия около 300-350, като съм имал случай и по 420 да ми искат.

Вариант е да комбинираш през www.airbaltic.com, ама пак ти се връзва над 200 евро, като уцелиш намален ден и изгоден рейс (лоъ кост полет) до междинната спирка.
С рейс ми се струва некъф ад, само до варшава са 1500км.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: България-Литва транспортнови [re: Anormalen]  
Авторvseznajko (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 20:18



да пътува до Литва. транспорт направо до Литва.

Най-евтиният вариант с автобус е през Praha
90лв+ 59 евро , което е за момента !

В България се предлагат билети за Литва през Praha.

Остава варианта да се купи билет !!!
една компания която предлага евтини билети до там е


Eurotours
Обадете се 0888 922 916, 02 / 931 15 00,

http://eurotours.911.bg/a2/firm.asp?id=2771
http://www.eurotours.hit.bg/
http://www.eurotours.bg/


А ако някой предложи по-евтин вариант за пътуване
da napishe na materikbg@seznam.cz

vseznajko - някой пътувал в тази посока .





Тема Re: България-Литва транспортнови [re: vseznajko]  
АвторAnormalen (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 20:46



Ами мисля, че ходих до тази фирма преди и ми казаха, че не предлагат:(. Ще проверя пак, само да ми се махнат изпитите от главата





Тема Re: България-Литва транспорт [re: Anormalen]  
АвторAnormalen (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 15:43



Намерих въпросната фирма. Цената на билета е 320лв. двупосочен с всички възможни студентски намаления. Щеше да е прекалено хубаво за е само 200лв.
За момента това е най-евтиното което съм намерил като превоз, остава само да дойде времето за пътуване :)



Тема Транспортнови [re: Anormalen]  
АвторTpoпocko (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 12:10



www.eurotours.hit.bg




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.