Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Tailand helpнови [re: tania]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 20:07



И аз да дам глас за Пукет!

Преди да отида в Тайланд получих много съвети от Миши и Суимър,използвам да им благодаря!
Визата се вади много лесно,няма проблеми!
От Пукет има прекрасни екскурзии до малки островчета с такива заливи и лагуни,че ум да загубиш от красота!!!Има и всичко обичайно разбира се!
Ох,... как ми се ходи пак в Тайланд!



Тема Re: Tailand helpнови [re: mi6i]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 21:59



Виждам,че пак си на линия.Ходихте ли в Индонезия?Пиши нещо,че аз го планирам за догодина заедно с Камбоджа и вероятно Филипините.



Тема Re: Tailand helpнови [re: edna]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 14:40



Обикновенно влизам във форумите, за да намеря или да предложа необходимата информация, а не за да се заяждам, но хора разни...
Била съм в Пукет и в Банкок /и на много други места, но те не касаят темата/.
Със сигурност между курорт, който е стартирал преди 10-12г. и такъв, който се развива през последните 5-6г. ще има разлика и тя ще е в полза на по-новия, затова и цените там са малко по-високи. Да не говориме, че ако погледнеш на картата къде се намира Патая и че организирането на екскурзии до красивите о-вчета, като Phi Phi, Симиланските о-ви и множество други, заради които си заслужава до отидеш до Тайланд ще е доста по-скъпо и стигането до тях ще отнеме повече време. Аз смятам, че повече инфо никога не е излишно, а пък момичето само ще си реши къде да отиде.
Всеки, който е ходил в Азия знае, че няма никаква база за сравнение между хотелите там и в Европа. Следващият път отседни в 5*хотел, тогава ще видиш за каква разлика става въпрос





Тема Re: Tailand helpнови [re: mi6i]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 20:53



Миши,нямам никакво намерение да се заяждам!
Отговорих на въпросът за Патая,а не къде е по-хубаво,интересно.....................
Не си само ти тази,която отсяда в 5 и пътува и т.н из Азия.
Преди време,бях те питала едно елементарно въпрос4е за Микронезия.
Е и до ден днешен 4акам отговор и 4естно казано още тогава нещо ме загложди за твоето пътуване до там!

Остани си със здраве!



Тема Re: Tailand helpнови [re: eднa]  
Авторmi6i (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 09:37



А, да спомням си. Между другото тогава ти написах писмо - при това доста дълго, но ми блокира компа. или нещо такова се случи, после признавам домързя ме да го напиша отново!Така или иначе за о-ва от който ти се интересуваш нищо не знам, а визи за Палау не ни трябваха. Все пак ще потърся в къщи ако имам част от пътеписа ще ти го изпратя. Поздрави!



Тема Военен преврат в Тайланднови [re: nova]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано20.09.06 16:00



Вчера е станал безкръвен военен преврат в Тайланд. Засега по всичко личи, че няма да има ексцесии, особено през ноември.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Tailand helpнови [re: edna]  
Автор byoko (непознат )
Публикувано21.09.06 12:52



в тия времена на преврати...



Тема Re: Tailand helpнови [re: tania]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано23.09.06 19:28



ne pataya ne e xybavo miasto otidete na niakoi ot ostrovite ,bix preporu4al;a koh samui..



Тема Re: Tailand helpнови [re: az]  
АвторToи (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 00:01



Ти по-добре се нау4и да пишеш на Бг.,пък тогава раздаваи акъли за света!



Тема Re: Tailand helpнови [re: Toи]  
АвторAxo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 02:58



А вие дето пишете на кирилица защо не използвате Ч вместо 4?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.