Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:срещанови [re: bo]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано31.10.06 22:11



Съгласен съм за 9.12. в Джепето.
Предполагам, че за предварителна резервация седмица е достатъчна. Вярно, че 8-10.12. е осмодекемврийски уикенд, но повечето студенти се изнасят извън София.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re:срещанови [re: Блaryн]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 22:26



Pozdrav za predlojenieto.A zavedeniueto golqmo li e?Sigurno 6te ima mnogo jelae6ti.



Тема Разпознаваненови [re: pipi]  
АвторMooн (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 09:52



А по какво ще се познаем :-) - рози, вестници Туризъм, списание Одисей, брошурки на Алма Тур ?



Тема Re: Разпознаваненови [re: Mooн]  
Автор Whoknows (все някой знае)
Публикувано06.11.06 10:29



http://www.programata.bg/index.php?page=details&ln=1&city=1&pid=1061 - тук са координатите на заведението.

За да стане организацията е необходимо да се планира поне грубо броя на хората, които ще присъстват, за да може да се направи резервация за места. Нали не си мислите, че ще можем ей така да отидем на датата и да има места за всички ?

Въпросът е кой от тук присъстващите познава поне по никовете по-редовно пишещите, за да да забие най-отгоре една тема с уточнението за ден, час и въпрос кой ще дойде, като краен срок за потвърждаване директно във форума да бъде примерно края на месец ноември, за да има време в последствие да се направи резервация. Към края на срока същият този човек може да постне списък на тези, които са потвърдили, за да се преброим и да направи резервацията в заведението.

Осъзнавам се. Бавно, но сигурно.


Тема Re: Разпознаваненови [re: Whoknows]  
Автор sayaro (член)
Публикувано06.11.06 12:57



Ами да започваме със списъка и да възложим на този, който предложи заведението, да резервира места. Аз лично съм за деня, за часа, за заведението, за присъствието на всички, които пишат и четат форума. За разпознаване - ще се разпознаем. Който резервира, нека обясни на сервитьора/ката, че "тук ще се събере една група, която се готви за пътешествие до... или, че това са членовете на тайна ложа", или каквото там му се иска. Въпросът е "паролата" да е известна на всички, които ще се запишат за срещата. Някой, ако желае, може и по една снимка да направи.
Поздрави и хубава седмица!





Тема Re: Разпознаваненови [re: sayaro]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 14:15



Ех,аз с удоволствие бих се записала в списъка,но съм от Варна и ми е малко далечко до София,за едно кафе!

Малко странно звучи сигурно "пътешественик" да се страхува от пътуване,ама сега просто не мога да дойда,а много бих се радвала!



Тема Re: Разпознаваненови [re: Whoknows]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 15:20



и аз съм "за": деня, часа, мястото - 1 човек.



Тема Re: Разпознаваненови [re: sunny]  
Авторbyoko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 18:41



Да, видях го къде е. Питам се обаче, не е ли по мъдро да го направим на Алеко например? На същата дата?



Тема Re: Разпознаваненови [re: byoko]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано06.11.06 21:29



Извън града ще дойдат по-малко хора. Пък и по осмодекемврийските празници хижите са пълни със студенти. А на третия ден от тези празници процентът на тези от тях, които не са пияни до козирката, е близък до 0.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн на 06.11.06 21:30.



Тема Re: Разпознаваненови [re: Блaryн]  
Автор sayaro (член)
Публикувано07.11.06 01:10



Нека да си е "градска" вечер. И Алеко, и Варна стават идеално за други срещи. Но за първо виждане - градът си е без грешка. Много симпатичните членове, които не са от София, нека ни изпратят нещо хубаво, мило, празнично. Има много свежи хора в този клуб, които не са от София. Но са си свежи и още как!!!
Поздрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.