Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 27.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За пътуване до Чехия да питамнови  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано11.08.06 16:26



Къде да обменим еврата в крони - тук (в България) или след като пристигнем в Чехия на място? Ако второто - къде там - чейнджовете по улиците ок ли са?



Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: Ellington]  
АвторBlagun (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 17:38



Ako obmenish tuk, bi bilo po-dobre. Za sazalenie kroni v BG.trudno.se.namirat. 4e6kite.chagagii. pravyat. nomera,kakto.u.nas.po.moreto.Zatova.napravo.pitayte.za.100 euro.kolko.kroni.davat.i.ako.davat.suma.nad.2950 kroni.priemete!



Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: Ellington]  
Автор dm2OO6 (новак)
Публикувано11.08.06 18:11



аз те съветвам да се пробваш в БНБ или някое чейнджбюро с предварителна заявка може да ти обмени


а ако си се запътил към златна Прага мога да ти препоръчам един музей,тематично свързан със снимчицата ти



Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: Ellington]  
АвторfsckOff (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 01:29



Mi v 4ehiq dosega ne znam nqkoi da e imal problemi s change burata (pone az ne sym 4uval za takyv slu4ai), obmenql sym pari i ne e imalo problemi, kursovete se razli4avat sys nekvi stotinki, taka 4e generalno nqma6 problem kydeto i da si smeni6 kintite, veroqtno e i da nameri6 po-dobyr kurs otkolkoto v bg, no za tva ne znam.



Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: Ellington]  
Авторzazu (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 12:28



Преди месец се върнахме от Прага и ми е пресен този проблем. По-добре е да купиш крони оттук, курса е по-изгоден, макар и със стотинки. В БНБ и другите банки нямат крони, но по чейнджовете може да се намери след предварителна заявка. Ние купихме 30000 от един малък чейндж в блока срещу Центъра по хигиена. Ако ще купуваш от Прага, .САМО от банка. Много добър курс дава една банка на Вацлавски намести, отдясно, горе до музея. Ще ти предлагат и на улицата разни мошеници, не се хващай, ще те излъжат. Ако теглиш от банкомат, курса е приблизително като нашия, но пък имаш такса. Плащане с кредитни карти никъде не върви по улиците, може би в големите магазини или ресторанти приемат, но не разчитай.
И още един съвет - ако ще пътуваш с автобус, не избирай Груп. Неудобни и тесни са, а пътя е много, не спират редовно, пуснали са по международните линии едни вехти возила, които и за градси транспорт не стават, багажниците се отваряха по време на път и падаха сакове, а на връщане бричката ни протече по време на дъжд и няколко души седяха до София на мокри седалки, защото няма свободни места по линията.
Приятно изкарване, завиждам ти за хубавия избор, ако имаш още въпроси, ще ти споделя съвсем прясна инфорвмация.





Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: zazu]  
Автор sofianec (непознат )
Публикувано13.08.06 16:16



Моля, ако някой може да сподели за места с поносими цени за нощувка в Прага!Предстои ми пътуване и се интересувам!Благодаря!



Тема Re: За пътуване до Чехия да питамнови [re: Blagun]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 22:59



v tsentyra na praga mejdu metro stantsii "MUSTEK" i "MUZEUM" ima edin bulevard, ot diasnata strana na koito ima banki- smeniate primerno 50 Evro, kato za na4alo- vijdate kakvo mojete da si kupite s tiah i posle pak.Po printsip v hotelite na retseptsiata smeniat kakto valuta, taka syshto i prodavat bileti za pytuvane v gradski transport.



Тема Re: gotin hotel v Pragaнови [re: sofianec]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 23:04



Gotin hotel v Praga ima-sega 6te se opitam da ti go obiasnia:Ot metrostantsiahvashtash metro i slizash na stantsia "Deivitska".Ot tam tramvay 2 mislia,4e beshe v posoka letishteto "Dedina".Sled okolo 3-4 spirki sled Karioki bara,predi sportniat tsentyr(koito ostava vdiasno), bukvalno 1-2 spirki predi obryshtaloto mu-Hotela e visok, otliavo se paka, kazva se "KRYSTAL"- v tsenata vliza super gotina zakuska i ve4eria na 6vedska masa- strahotna 4eshka kuhnia- na men li4no mnogo mi haresa.



Тема Re:popravkaнови [re: sali]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 23:05



sportniat tsentyr e otliavo kato idvash ot tsentyra, i e malko sled tozi hotel.



Тема Re:popravkaнови [re: sali]  
Автор sofianec (непознат )
Публикувано13.08.06 23:31



А цената помниш ли каква е за двойна стая?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.