Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Лисабоннови  
Автор ssii (усмихната)
Публикувано30.05.06 15:32



Здравейте,
Налага ми се да отседна за една вечер в Лисабон. Много съм притеснена, защото за първи път ми се случва да пътувам сама.
Ако някой е бил там скоро и има адрес на хотел - разбира се с прилична цена - 50-70 евро, моля нека каже.
Благодаря ви предварително



Тема Re: Лисабоннови [re: ssii]  
АвторFury (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 21:14



Този е на главната улица, пъпа на Лисабон, която е пешеходна зона . Резервирай по итернет, цената е 15-20 евро.
http://www.hostelbookers.com/booking/index.cfm?hostel=5660&fuseaction=hosteldetails



Тема да отговоря на себе си [re: ssii]  
Автор ssii (усмихната)
Публикувано03.07.06 12:14



Така и така явно никой незнае, но не се знае на кого ще затрябва, а аз вече имам опит - ето къде спах - беше бомба:
http://www.portugalvirtual.pt/_lodging/costadelisboa/lisbon/pension.estoril/index.html
Поздрави на всички пътешественици:))



Тема Re: да отговоря на себе синови [re: ssii]  
Автормoнa (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 10:01



Явно никой не можа да ти даде съвет и ти повика неволята.
Благодаря, че написа в клуба къде си пренощувала, това може да е от полза на други пътешественици, например на мен

.
Ако имаш желание, сподели и други впечатления от пътуването си.



Тема Re: да отговоря на себе синови [re: ssii]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 10:54



I kolko ti struva tozi hotel v Lisabon?Izviniavai, 4e te pitam i tova, kak se kazva hotela, zashtoto ot saita ne mojah da razbera imeto mu( moje bi zashtoto ne znam kyde da 4eta).Ta kaji mi i imeto na hotela.Naistina e mnogo gotin.Ah, kak vinagi sym me4tal da vidia Lisabon...Blaze ti!!!



Тема хотеланови [re: sali]  
Автор ssii (усмихната)
Публикувано04.07.06 13:10



Ами...
Води се Pension Estoril - което аз си го преведах като пансион, но пък наистина беше готино и приличаше на български тризвезден хотел

. Цената на нощувката за летния сезон за единична стая беше 45 евро.
Дано ви се отвори на всички път натам:)) Хубаво е....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.