Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема кападокиянови  
Автордeлeв (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 23:11



Бих искал да споделя своите впечатления от моето пътуване до Кападокия. От няколко години правя опити да отида до там но явно не съм успял да намеря подходящата фирма. И съвсем случайно попаднах на напълно неизвестната за мен КАРАДЖЪ ТУРС.Оказа се ,че пътуването се извършва независимо от броя на записаните. И така попаднахме в Кападокия само двама с моята съпруга - нямаше други записани. Но за наша се оказа, че обявената програма беше изпълнена над 100%. Препоръчвам на всеки, който не е бил там да посети това изключително интересно место. Там всичко е интересно!!!!



Тема Re: кападокиянови [re: дeлeв]  
Автор simna (минаващ)
Публикувано05.06.06 11:51



А стига бе! Искаш да кажеш, че един екскурзовод се занимаваше само с вас двамата?



Тема Re: кападокиянови [re: дeлeв]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:38



Az mislia da hoda tam tova liato.Smiatao oba4e da patuvam samostoiatelno (neorganizirano).Imate li predstava dali mose da si nameriat sravnitelno evtine hoteli,dali ima transport za razhodki iz raiona?



Тема Re: кападокиянови [re: ivak]  
Автордeлeв (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 15:44



Аз мисля че при тези условия е по добре организираното пътуване
Хотелите не са много евтини. Всичко е приближено до западните туристи.
Съществуват всякакви транспорти- включително и балон!!!
които са много. опитайте чрез тази фирма. Мисля че имат програма за там през септември. Тогава и времето е по - подходящо. През лятото е много горещо



Тема Re: кападокиянови [re: simna]  
Автордeлeв (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 15:48



Колкото и невероятно да звучи това е истината.
Екскурзовода беше само за нас двамата.
А пътуването беше с неговия собствен автомобил!!!!
Посетихме и Анкара и Соленото езеро и почти цялата област Кападокия.
Общо от Истанбул около 1900 км.



Тема Re: кападокиянови [re: ivak]  
Автордeлeв (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 20:14



Искате ли да Ви дам координатите на един от хотелите?
Просто да се ориентирате в цените.
При организираното посещение Ви водят на много интересни места.
например- работилница за оникс, работилници за килими, кожи,грънчарство,
кожи, винарство.
навсякъде Ви посрещат много добре.
а при покупка правят доста добри отстъпки.



Тема Re: кападокиянови [re: дeлeв]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 08:14



Da bi bilo dobre za da se orientiram.A iskam da patuvam svobodno zastoto mislia da obikolia i drugi mesta na dolo okolo "Kas" imalo strahotni mesta za gmurkane naprimer.





Тема Re: кападокиянови [re: ivak]  
Авторбo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 17:30



и аз бях там от 14 до 20 май с Искони. Някой в сайта беше писал, че са с религиозна насоченост, но не били натрапчиви. Не споделям това мнение. Пораснаха ми на ушите житията на светците.
но пък и видяхме много. След като се върнах, питам приятели, които са ходили там преди мен: Видяхте ли долината Ъхларъ? видяхте ли долината Соанли? - и те падат от небето. Стандартния маршрут включва само Гьореме, Залве и Юргуп. беше пълно с групи, особено ОТ КОРЕЯ И ЯПОНИЯ. ИМАШЕ И ФРАНЦУЗИ. водачът каза, че откриването на този феномен се дължи именно на французин. Ако сте с кола -ОК, иначе не знам как се прави с местен транспорт. Поначало пътят в Турция, почти през цялото време е магистрала с по три платна и няма почти никакво движение. Преценете сам.



Тема Re: кападокиянови [re: ivak]  
Автордeлeв (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 22:44



Ето адреса на един хотел
Той се намира в Гьореме - центъра на Кападокия
<www.cinerhotel.com>



Тема Re: кападокия [re: дeлeв]  
АвторCD (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 11:45



А КОЛКО СТРУВАШЕ ТАЗИ ЕКСКУРЗИЯ ЗА ДВАМАы АКО НЕ Е ТАЙНА?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.