Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Възглавничка за път?нови  
АвторCлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 10:59



Моля Ви помогнете ми да си избера удобна възглавничка за път, която се слага на врата при пътуване с автобус. Зная има различни, но не всички са удобни. Гледах в "магазините за 1 лв.", но не ме спечелиха. Зная, че много от Вас имат опит с това. Бих желала да споделите с мен какво да гледам при закупуването и ако е възможно да ме насочите откъде бих се сдобила с този аксесоар. Благодаря Ви!



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
Автор Percefona (владетелка)
Публикувано18.04.06 16:33



помага много въпросната възглавничка.
Не ти препоръчвам в никакъв случай надуваемите - спадат
Вземи си нещо със силиконов пух и напред! Има ги където продават възглавници и спално бельо.

Побeдителите не ги съдят!


Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Percefona]  
АвторCтoйчo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 16:56



В магазина на летището



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cтoйчo]  
Авторsali (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 18:09



Наистина ги има в магазините за спално бельо и възглавници.Ако пък толкова не можеш да си намериш-ела в Габрово- в магазина до консултативната поликлиника до автогарата ги има-струват 3,80.лв. и са със 100 % силиконов пълнеж.Има ги в няколко цвята.



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
АвторCлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 10:08



Благодаря ви! Толкова сте мили ...



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
Автор Percefona (владетелка)
Публикувано19.04.06 11:06



ама моля моля, пак заповядай както се казва
истината е че тук е настъпила такава скука че се навиваме да обсъждаме и пликчетата за повръщане ако има такава тема.
Темите са или
1. остров еди кой си - как е там
2. виза?
3. транзит през еди коя си държава

Побeдителите не ги съдят!


Тема Re: Възглавничка за път? [re: Cлънчицe]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано20.04.06 07:45



Сладурче, сещам се да ти дам съвет да си купиш възглавничка с памучен плат и в никакъв случай шушляков.
Важно е да не се наелектризирва, докато ти се търка в косата и дрехите, а също така да не те спарва.



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
Автор NadiaNGX (добричка)
Публикувано23.04.06 22:24



тези от Магазин за 1 лв. - надуваемите са същите като тези които се продават в Метро. В Метро буха около 3,80 лв., а в магазин за 1 лв. бяха 2,50 лв.
Аз лично пътувах 1000 км. до Сиде и обратно още толкова точно с такава и съм много доволна! Имахме и силиконова, но не мога да кажа, че е много по-удобна!
Надуваемата си има и предимство като ти пречи просто я спущаш и я прибираш в чантата със силиконовата не можеш да направиш това.
Моята не е спаднала въобще по време на пътуването. Не изпотява отгоре е нещо като велур.

[url=http://lilypie.com][img]http://b2.lilypie.com/kLw4p2/.png[/img][/url]


Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
АвторCлънчицe (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 11:44



Благодаря за мненията Ви. Не съм на мнение, че темата е маловажна. Клубът е създаден за взаимопомощ, споделяне на мнения, статистика, ако щете. Считам, че щом с нещо си полезен дори на един човек е чудесно. Радват ме хора, които са с топло отношение към околните и не се считат за по-висши. Всички си имаме прекрасното от Бог, макар да сме раззлични като цветята на земята.



Тема Re: Възглавничка за път?нови [re: Cлънчицe]  
Авторпoдyшka (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 22:00



подходяща възглавничка можете да си купите в магазин разположен от дясната страна преди колоните на Пиротска. Магазина е за спално бельо. Можете да се оправите и без възглавница. например с навита на руло памучна дреха- блузон, горнище на анцуг и т.н.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.