Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 26.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Абе аз като говоря.....нови [re: vilimart]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано10.02.06 14:37



хах, вие май си имате няква лична закачка

______________
spider4o - СУ 4:0
spider4o - WizzAir 0:3


Тема Re: значинови [re: spider4o™]  
АвторMaлинka (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 16:07



Хеей, мерси за отговора.
Ами аз летя на 22:)) Ако нещо ме изненадат неприятно ще дам знак. Така или иначе след твоята анулация малко или много съм се нстроила че може и да не пътувам.
А ми се иска:)) планове, това онова
Има и друго, какво са виновни хората, че летището ни не е разположено на особено разумно място. С тези студове и мъгли!
Между другото и аз получих такава фактура и си я разпечатах. По всяка вероятност и аз ще звънна предварително за да разбера дали всичко е ок.
Иначе, имам намерение, от ФР също да им се обадя дали двата полета (навръщане) са ок. Една приятелка без да я уведомят за малко да я оставят в Будапеща:)))
Успех паяко



Тема Не ви трябват фактури.......нови [re: Maлинka]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.02.06 17:55



...и тем подобни...на летището показвате паспорта и всичко е ОК........

Знаете ли , според мен проблема на УИЗ ЕЪР е в закъсняванията, а не в отменените полети.....защото наистина това , което се случи на спайдърчо, не се случва често или по-точно се случва често на всички авиокомпании....но закъсненията наистина са често явление......



Тема Re: Не ви трябват фактури.......нови [re: TCP/lP]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 18:19



Статистиките, които съм виждал за Уиз ер сочат, че 85% от полетите са на време, около 13% са до 4 часа и под 2% са над 4 часа... Според документа, който четох този показател е по добър от средностатистическото за европейските авиокомпании...



Тема Браво.....нови [re: Ивaн]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.02.06 18:34



....това е супер......и само потвърждава моите теории......

Аз се запалих да защитавам Low cost компаниите защото много хора говорят наизуст и коментират неща, за които не са наясно.......като например теорията, че тези компании летят със стари самолети и няма стюардеси в тях...СМЯХ.........аз лично летях с чисто нов Airbus 320, а стюардесите не само че съществуват, а дори бяха много симпатични унгарки....

И тези компании ни позволяват да летим на 3-но по-ниска цена до Европа все пак.........цени от 50-100 Евро не са за пренебрегване....





Тема Re: Браво.....нови [re: TCP/lP]  
Автор nachoman ()
Публикувано11.02.06 13:45



А като отвори тема за стюардесите сигурно на сайта си забелязал за интервюто на 31 януари .Скоро ще можем да се наслаждаваме на още по-красиви и любезни българки :)



Тема Re: Браво.....нови [re: TCP/lP]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 17:37



Аз летях 4 пъти и имах само едно закъснение с 20 мин, за което командира се извинява няколко пъти. Самолета идваше от дръго място и се забави. Пътвала съм с Хемс и България еър и са закъснявали за излитане също - но по незнайни печичини.Единсвеното което липсва на Wizz е вкисналата храна която дават предните избоени. Иначе самолетите са им Еърбас, а не съветски талиги.



Тема На кой сайт е това?нови [re: nachoman]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано12.02.06 01:32



Не съм го забелязал това интервю или по-точно не съм забелязал да пише за наши стюардеси...

Редактирано от TCP/lP на 12.02.06 01:32.



Тема Re: Еее.....баси.......нови [re: TCP/lP]  
Автор Flyer (непознат )
Публикувано12.02.06 10:57



Ami az si platih 1356,78 EUR za polet FRA-SOF-FRA (Frankfurt) i Lufthansa cancelira poleta, kato nikoi ne si napravi truda da mi se obadi... Razbrah go na letisteto v Frankfurt..... Letiah na sledvastia den, no mi se obarkaha vsichki planove. A vse pak si biah platil 15 pati poveche otkolkoto za WIZZ.....



Тема Re: WizzAir...wizzbizzнови [re: spider4o™]  
Автор Flyer (непознат )
Публикувано12.02.06 10:59



s Bulgaria Air do Barselona i obratno za April mesetz izliza 1000 Leva (www.air.bg) !!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.