Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 07.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: остров Маврицийнови [re: brumi]  
АвторAлekcaндъp (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 20:42



спрял съм се на тази оферта


не че има много де...като цена ме устройва.с 2-3 приказки кажи,добре ли е,или да си потърся друг хотел-дали са го 4*а па той е 3-притеснявам се да не би по-ниската категория хотели да са кофти,нямам представа и в коя част е по-добре да е. Ако не се вземе Alli nclusive, има ли хубава храна навън.Как са заведенията? .Времето разбрах,че е добре
Колко часа се лети до там?Искам да видя дюните със 7 цвята



Тема Re: остров Маврицийнови [re: Aлekcaндъp]  
Авторbrumi (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 23:12



Калодин сюр мер не са най-елегантните бунгала, коиото можеш да намериш на Мавриций. Не знам защо избраният от теб оператор ги представя като четиризвездни. Проверих току-що, за да съм сигурна. Да, навсякъде ги определят като тризвездни. В същата част (северната) бих ти препоръчала Лежанд. Вземи си ал инклузив, ако искаш да се вместиш в определена сума. На острова може да се яде на много места. Цените се от съвсем ниски до прилично високи. Въобще там има два свята. Единият е за местните хора, другият е за туристите. Нещо като у нас. Много зависи какво искаш. Да ядеш, да се разхождаш, сърф, гмуркане. Полетът е според зависи. Чистото летене е около 11 часа. Седмоцветните пясъци можеш да видиш
без проблем.



Тема Re: остров Маврицийнови [re: brumi]  
АвторAлekcaндъp (Нерегистриран)
Публикувано09.02.06 09:19



за този ли става дума


ще кажа във фирмата да ми направят цена-много ми хареса
предложиха ми и le mauricia-ще избирам между тези 2
благодарностти



Тема Re: остров Маврицийнови [re: krike]  
Авторsmile (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 15:25



Taka vi se radvam kato cheta kak volno si krastosvate sveta. Bravo tova e sigyren priznak che BG varvi napred



Тема Re: остров Маврицийнови [re: smile]  
Автор Percefona (владетелка)
Публикувано10.02.06 15:55



Кръстосваме таратанци !!!
половината си фантазират а другите НЕМАТ 2 лева да се прекръстят.


Побeдителите не ги съдят!


Тема Re: остров Маврицийнови [re: smile]  
Авторkrike (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 16:35



Ами кръстосвам! Там е работата, че нищо не кръстосвам! Това беше просто намек към тези, които "кръстосват" да се усетят малко... един израз обаче ми кръстосва главата - "пир по време на чума"- необязнимо защо?!



Тема Re: остров Маврицийнови [re: krike]  
Авторparis (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 08:45



ама вие защо така черногледо!?Който може да си позволи нека обиколи,да види свят!Нека да гледаме и ние така да я докараме,че и ние да можем да ходим,а другите няма да спрат да живеят заради нас!



Тема Re: остров Маврицийнови [re: Aлekcaндъp]  
АвторTrubadur (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 18:50



С коя агенция все пак е най-добре да ида, или по-скоро с коя да не ходя?



Тема Re: остров Маврицийнови [re: Trubadur]  
АвторAлekcaндъp (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 10:58



лично аз пътувам само с 2 агенции-Алматур и астрал холидейс.Не че имам против другите ,но в тези ме познават,знаят какви са ми предпочитанията за хотели и т.н и ми предлагат това което би ме устроило-и досега нямам оплаквания,ползвам отстъпки и не ми се рискува с други .



Тема Re: остров Маврицийнови [re: Aлekcaндъp]  
Авторпapиc (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 13:12



за момента съм пътувала само с Алматур,но съм много доволна!Сега ми предстои да пробвам с онтравел,така се случи просто и ще видя как ще е там




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.