Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 18:49



Току-що се връщам от пътуване до Барцелона-с Wizz air София-Будапеща и Будапеща-Барцелона със Sky europe.Tия от Wizz Air направо ми скъсаха нервите.Отложиха полета за другия ден и въобще не си направиха труда да ме предупредят.Добре,че си бях оставил един буферен ден в Будапеща иначе всичко отиваше по дяволите.Трябваше да им звъня цял ден докато разбера,че на другия ден ще има полет.На връщане(днес) положението беше почти същото-мъгла в Бъдапеща и умуване до последно дали да излетят.Добре,че имаха поне самолет на летището.
Със SKY EUROPE положението е коренно различно.Удобни часове,пълни самолети,излитане и кацане на минутата.Бих казал ,че са перфектни.Не на последно място и летищата където кацат.
Бегъл поглед на таблото за пристигащи-заминаващи на летището в Будапеща(което е за low-cost компании)показва,че само Wizz Air летят през ноща.



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: swimmer]  
Автор nachoman ()
Публикувано16.11.05 21:00



възможне и отчасти да си прав, но не прибързвай с изводите и заключенията породени от еденичен случай, който си преживял.
А за това кои компании летят в неудобни часове:
- колкото по "неудобен" е часа - толкова летищната такса е по-ниска :)



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: nachoman]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 21:44



Не говоря само празни приказки.Летял съм и с други такива компании-предимно в Азия.Не виждам просто от какво печелят Wizz.Във всеки от полетите не бяхме повече от 20 човека.Имам чувството,че чакат да се откажеш сам от полета и те да не ти върнат парите.



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: swimmer]  
АвторПилoт (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 22:15



swimmer, изказваш се много неподготвен и не си прав!

За мъглата в София не е виновен Уиз ер, а софийско летище, което е построено в най-ниската част на софийското поле и зимата нощно време почти винаги има мъгла!

Часасовете на полет на уиз ер са много удобни, защото сутрин можеш да хванеш всички връзки към Европа, а вечерта можеш да си хванеш връзката към София!

Ако бяха разрешили на уиз ер да летят по всякакви дестинации можеше да летят и през деня, но така си принуден да пътуваш с прекачване до Европа!
За това пак не е виновен Уиз Ер, че България още не е подписала споразумението за свободно небе с ЕС!

Уиз Ер се опитва въпреки лошото софийско летище и българската регулация да предложи евтино пътуване на българите! Аз мисля, че можем да им бъдем само благодарни за това!



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: swimmer]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 22:32



Аз се опитвам да не изказвам мнение а да гледам фактите.
1.В момент когато Wizz не излетяха излетя полет на al italia
2.Никоя друга компания не лети в часове като техните(Easy jet,sky europe...)
3.От другия месец Sky Europe летят за Виена-просто им погледни часовете и цените и тогава приказвай-90 евро до Виена с летищните такси,колкото и на Wizz до Будапеща .
4.Wizz кацат в Барцелона -Girona което е на 100 км от Барцелона .За същите пари Sky Europe кацат на El Prat в Барцелона
5.Sky europe кацат в Париж -Wizz на 90 км от Париж
Това са факти ,а не празни приказки.
Лично мен ме подразни факта,че не се опитаха да ме предопредят за новите си полети,Няма да коментирам и факта,че за трите месеца за които си бях направил резервацията ми я променяха 2 пъти.



Тема Не е Барцелона.....нови [re: swimmer]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано17.11.05 19:26



....а е Барцилона.....хахахахахаах....ти да не си Хр. Стоичков бе???.....

Там сме



Тема Re: Не е Барцелона.....нови [re: TCP/lP]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 22:38



Не бих казал,че си скромен-просто смешник.На какъв език говориш-немски с австрииски акцент?



Тема Re: Не е Барцелона.....нови [re: TCP/lP]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 22:55



Какво против имаш Стойчков?Неговата фланелка стои в музея на Ноу Камп,не твоята.



Тема Re: Не е Барцелона.....нови [re: TCP/lP]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 22:59



Ха-ха! На Пекин-Beijing ли му викаш когато си в България?



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: Пилoт]  
АвторЖвьaex зидяшьн (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 22:33



Пилоте, моите уважения, ама самолетът не се управлява по това, което вижда пилотът, ами от РВД. А техниката на нашето летище позволява излитане и кацани при 0, 0. Т.е. Видимост нула, долна граница на мъглата - нула.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.