Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 17:19



Да не мислиш,че за първи път летя с такива авиокомпании.Летял съм и за по-малко пари с мнооого по-топло отношение.Особено в Азия.



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: swimmer]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано08.01.06 19:05



Самото име на компанията - LOW COST трябва да ти говори нещо.
Нискобюджетните компании орязват матсимално обслужването.
Няма стюардеси, няма кой да ти занесе багажа, няма да ти дадат одеяло.
Е, храна може и да се намери, ама това което ми каза един приятел - смарангясан сандвич за 10 евро..
Мерси.
Лично аз предпочитам да си платя пълната цена и единственото ми задължение е да седна във креслото.
Пък ти както искаш....



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 21:58



Станислав, за теб парите нямат ли значение щом си готов да платиш 150-200 евро повече за един "безплатен" сандвич.

Чекирането на багажа при лоу кост става по същия начин (с изключение когато пътуваш с прекачване!



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 21:59



А стига бе?Кой ти каза,че няма стюардеси?Да не мислиш,че багажа си го мъкнеш сам и си го слагаш в товарния отсек.Колкото до храната-не вярвам за 1-2 часа толкова да огладнееш.Пък и храната на нормалните компании не е нещо,което лесно можеш да преглътнеш. Да не мислиш,че ти дават току-що опечена пържола.Напротиж-претоплен в микровълнова фурна буламач.Последния път като си поръчах уиски и кола стюардесата на Turkish Airlines ми сипа колата в уискито.
Пък и не става въпрос само за пари.Тези компании имат предимство,че продават еднопосочни билети,което е много удобно когато си решил да обиколиш няколко страни.



Тема Айде стига с глупостите.....нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано09.01.06 00:15



.....дали няма стюардеси, а?

Дори са 2 броя.....:-)





Тема Re: Айде стига с глупостите.....нови [re: TCP/lP]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 08:53



Нека уточня, че аз не генерализирам нещата.
Има полети без стюардеси.
Има полети без храна.
Има случаи, когато сам си носиш багажа.
А колко често кацаш на летища, много отдалечени от началната цел? Може би всеки път.

И това не си го измислям аз, а мои познати, които са фенове на този тип услуга.

И като се абстрахираме от всичко казано до сега... все имам усещането, че безопасността на полетите не е приоритет.



Тема Прав си....нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано09.01.06 09:26



...че някъде със сигурност има такива случки с храната или багажа, но в случая коментираме WIZZ AIR и честно да ти кажа, за полетит от 1-2 часа наистина за мен не е никакъв проблем нито храната, нито обслужването.....мисля, че единствения проблем на такъв тип компании е честата смяна или отлагане на полети.....всичко останало е за сметка на ниската цена....поздрави...



Тема Re: Айде стига с глупостите.....нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 13:34



Станислав, много неправилно са те информирали!

- Стюардесите в самолетите са задължителни, защото те трябва да следят за сигурноста на пътниците и за реда в пътническия салон!

- При голяма част от традиционите авиокомпании (Iberia и т.н.) при полетите под 3 часа няма никаква храна, докато при лоу кост поне може да си купиш нещо.

- От гледна точка на сигурност няма случаи ти да си носиш багажа, защото скенера за чекирания багаж е различен и по силен от този за ръчния багаж!

- В София лоу кост кацат на единственото летище София, В Будапеща терминалът на Лоу кост е с около 10 километра по близо до центъра от този на другите авиокомпании, но и там където е по далече има евтин и бърз транспорт. Разликата във време е максимум половин час между различните терминали...

- Сигурноста при лоу кост е обсолютно същата, като при традиционите авиокомпании, защото изискванията за сигурност и фирмите поддържащи самолетите са едни и същи!
Напримир подръжката на самолетите на Уиз Ер се прави от Луфтхаза Техник, която поддържа всички самолети на Луфтханза!



Тема Re: Айде стига с глупостите.....нови [re: Cъни]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано09.01.06 22:10





Добре де, няма да поставям под съмнение нито тях, нито теб.

Задавам лаишки въпрос - от къде тогава престят?



Тема Re: Wizz Air-пародия на авиокомпаниянови [re: swimmer]  
Автор Nel_Nel (непознат)
Публикувано09.01.06 22:23



A kakvi sa tezi Sky? letqt li ot sofiq... 6toto az tr da hodq do london i misleh s wizz, ama maj 6te otpadne; ima nqkakuv ubiistven prestoj v Budapest...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.