Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема CMC Intermnational  
Авторmell (Нерегистриран)
Публикувано01.10.05 13:29



Chuval li e niakoi za oferti ot niakakva firma CMC International za po4ivki v Gurcia, Ispania, Tenerife, Domonikanskata????Polu4ih po po6tata niakva oferta, koiato doata seriozno me sumniava 4e e niakva izmama.Stava vupros za bezplaten prestoi v uj hubavi hoteli po tezi mesta.Pi6e 4e sa me izbrali po tel. slu4aino i v ramkite na 1 gogina moga da putuvam po tezi destinacii kato si platia putia.Na men mi secstruva sumnitelno taia rabota.A na vas????



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано01.10.05 20:47



И ти, както всеки мислещ човек, си разбрала, че няма безплатен обяд, има само безплатно сиренце в калана.
Ето по този въпрос в друг от клубовете на дир.бг :



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:00



Abe imashe mnogo kofti otzivi za tazi agentsija njakade v klubovete/



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: sss]  
Авторчeтящ (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:16



Предлагат почивки по системата на закупуване на 1 седмица на различни места в света в 4 и 5 звездни хотели. Поканените наистина получават наградата.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: mell]  
АвторГлaдeн пpocтak (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 19:57



Начи...прочети малко повече за time sharing.

Безплатно - да , след заплащане на годишната такса. Специално за тези - само съм ги чувал като име, нищо повече. Най-известните са RCI, RMI International, Infinity. Там се заплаща годишна такса в размер на около 250 британски лири, ако притежаваш една седмица, и членството, което може да се заплати за няколко години наведнъж със сериозна отстъпка, като последната сума е по-малка. След което резервираш, отиваш и си живееш живота. Поне местата, на които съм бил, си заслужават.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Глaдeн пpocтak]  
Авторok sa ! (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 19:09



Za mene te sa ok firma.............
Za vas ne znam !?



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: ok sa !]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 11:32



хора не се лъжете по тия СМС интернешанъл тия са голями боклуци в събота бях там и им казах че са голями педераси пълна пирамида
изобщо да си еб....... майката боклуци ниедни



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: dido]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано12.02.07 13:26



Бях на среща миналата пролет. Влезе едно нафукано "юпи", Дуков май се казваше, което се държеше с нас, като с ученици и ни "омайва" в продължение на близо два часа. Очакваше да му ударим на масата по 5000 евро и да се сбием кой по-бързо да купи точки. После, като видя че няма да стане арогантно заяви, че явно не сме за там. След това му държане и да бях искал пак нямаше да купя почивки, защото един търговец за какъвто се има той поне трябва да вдъхва респект, да има вид на сериозен човек.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: voposh]  
АвторBapaguH KY3MAHOB (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:45



Az kato go videh tva che e zdrava izmama napravo si im kazah:

"prilicham li vi na chovek,deto da nosi 5000 evro v joba si?"

obache pone i predi sum hodil na takiva promociiki i znam che tam sipvat,predvidlivo si beh vzel edna huliganka ot 200 grama vodka Atlantic ta si ya meshah s kolata,ama kogato si izvadih malkoto termosche da im se primolia da mi sipat i malko kafence za v kushti doide nekakuv pezeventin ot SOT ta me izgoni





Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: BapaguH KY3MAHOB]  
АвторЛУДИ ЛИ CTE (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 19:58



Абе хора какво ви е на вас ? Каква измама ?
Па на виждате ли че хората работят повече от две години и техни клиенти са станали някой от най-известните и най-богати хора в София? Баща ми е клиент на фирмата и е доволен от услугите, които Те предлагат. Ще кажа само че на отварянето на "София сити център" бяха дадени техни сертификати, на някои от мениджърите и изпълнителите на проекта като мотивация за добре завършената работа ! ЗА КАКВО ГОВОРИМ ???
Не знам как може да има такива коментари по адрес на фирмата, когато те не са аргументирани с нищо. Самия форум ще е в полза на хората, само и само доколкото коментарите и мненията са наистина искрени и аргументирани. В противен случай се получава само празно плямпане.
Надявам се моето мнение да помогне на хората.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: ЛУДИ ЛИ CTE]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано20.02.07 23:35



Ами чудесно, че са раздали сертификати! Само че те служат да си ги сложат притежателите им в рамка и да се хвалят пред приятелите си какви сертификати имат.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: voposh]  
АвторBapaдин (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 01:57



А могат да си ги сложат и в гъзовете.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Bapaдин]  
АвторKaterina (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 15:34



G-n, Varadin ili kakuvto ste tam, kato 4eta re4nika Vi i az vih vi izgonila !!! S muja mi minaloto lqto patuvahme do Tenerife, izkarahme si 4udesno, vzehme si rent-a-car i si obikalqhme po ostrova edna sedmica. Ne stanahme 4lenove na kluba, za6toto re6ihme purvo da izpolzvame tezi nagradni no6tuvki. Za nastanqvaneto v hotela ne ni iskaha pari, kakto se opitvaha da ni ubedqt vsi4ki priqteli, nastanqvaneto si be6e napulno bezplatno! Za tezi, koito sa polu4ili tqhnata bro6ura po po6tata, 6te kaja : Otidete na sre6ta i si vzemete sertifikata ! Edinstvenoto neudobstvo e silnata muzika i 2-ta 4asa, koito 6te sedite tam





Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Katerina]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано21.02.07 18:47



Много се радвам за Вас! Аз чаках три седмици за резервация ИЗВЪН СЕЗОНА и така и не можаха да ми я направят, явно чакаха да се откажа, което и направих. Пеш да бяха ходили до там и да се върнат пеш пак щяха да успеят за три седмици! И това през 21-ви век!?



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: voposh]  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 00:38



Ок, някой ще каже ли за какво става дума в крайна сметка - фактите, моля, а не изводите. ОК - получаваме безплатно настаняване с цел промоция и опит да ни убедят да станем техни клиенти. Нощувките са безплатни, но си плащаш транспорт, храна и разноски - до тук нищо толкова страшно, освен ако не те задължават да си купиш билета за амолет от тях на висока цена или пък храната да е на цена като с включена нощувка :-) Въпросът е какво и кога ни убеждават да купим, за колко пари и по какъв начин ? Тайм шеринг ли е, какво е и за колко пари ?



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Питaщ]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано22.02.07 09:53



Става дума точно за тайм шеринг. Продават 50 точки за 4850 Евро. Всяка точка е една седмица,като тези точки са свързани с хотел в Домениканската република. Ако искате да смените дестинацията доплащате 112 евро и по 200 евро за подръжка. Но трябва да проверите дали е възможно да отидете на друго място защото може да е заето и да Ви остане единствено възможността да си ходите във Вашия си хотел. Не Ви задължават да купувате самолетни билети от тях. До тук всичко е прекрасно. Само дето, като търговци, т.е. делови партньори никак не вдъхват доверие. А че има хора, които са си купили почивки не се съмнявам.

Редактирано от voposh на 22.02.07 12:07.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: Katerina]  
АвторBapaguH KY3MAHOB (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 20:02



I kolko para vi izleze celia masraf?



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: ЛУДИ ЛИ CTE]  
АвторADAFH (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:03



Фирмата е регистрирана 2004 ф.д.9994/2005 на СГС ; собственици са: НЕНАД ОБУЧИНА и СРДЖАН ВАСИЧ; за 2005 има годишен оборот БГН 227.000,- , а за 2004 БГН 21.000,-
за 2005 в нея работят 6 души

Всеки сам да тълкува цифрите



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: voposh]  
Авторзaщo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 21:36



Защо мислите, че като делови партньори не вдъхват доверие? На основание на какво давате Вашето твърдение? Дали, доколкото Вие сте клиенти на фирмата имате конкретен случай, от който недоволствате?





Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: зaщo]  
Автор voposh (непознат )
Публикувано12.03.07 23:35



Ами четете по-горе. Мисля, че съм писал пределно ясно.



Тема Re: CMC Intermnationalнови [re: ADAFH]  
Автормapибeллa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 18:14



Здравейте,
На мен ми подариха оферта избрана на случаен принцип. Не знам нищичо за тези почивки. Мога ли аз да се възползвам от почивката? Има ли рискове? и Други помогнете със съвет.



Тема Чети тованови [re: мapибeллa]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано16.10.07 14:03



[urlhttp://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=blackfirm&Number=1944221166&page=0&view=expanded&sb=5&part=]тук[/url]

А и цялата тази тема ( в която си пуснала). Аз лично не бих се захванала с подобни, ама ти си знаеш... Да - може и да не плащаш за хотела в крайна сметка, ама ще си платиш пътя, храната, престия и т.н и най-вероятно ще ти утрепят и доста от времето да слушаш глупости...

Ако искаш дай цялата оферта да видим дали е пак същата... ама предполагам, че така ще се окаже

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.