Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Wizzairнови [re: nachoman]  
Авторswimmer (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 21:13



Имаш впредвит,че AMEX плащат или авиокомпаниите.



Тема Re: Wizzairнови [re: swimmer]  
Автор nachoman ()
Публикувано09.11.05 23:46



AMEX поемат разноските.



Тема Re: Wizzairнови [re: Блaryн]  
Автор nachoman ()
Публикувано09.11.05 23:50



няма спор ,че са по-малко разпространени ,н о имат най-големи плюсове специално при пътуване.



Тема Re: Wizzairнови [re: nachoman]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 23:59



Имам Amex от няколко месежа. Бях в Гърция, Корфу и не можах да я ползвам. Навсякаде приемаха Mastercard, Viza или дори Maestro. Знам за медицинската застраховка, но не знам как се активира и/или как да се възползвам при нужда/не дай си боже/. Какви други привилегии има? Как се процедира при неприятни ситуации/ например отложен полет/?



Тема Re: Wizzairнови [re: Ивaн]  
Автор divak (любопитен)
Публикувано10.11.05 11:33



Много други кредитни карти издадени в Бг (Visa и Mastercard) имат включена пътническа застраховка. Amex не се приема много в Европа, а и това че Wizzair ги приемат е някакво изключение, например Ryanair и EasyJet не приемат Amex.



Тема Въпрос към Алекси и останалите?нови [re: curious]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.11.05 12:13



Сега погледнах в сайта на Уиз Еър, че автобуса,който вози хората до Будапеща и обратно тръгва от Терминал 1, където кацаме ние. Мисля си дали има смисъл да ходим да си оставяме багажа в Терминал 2 и после да го взимаме от там, като можем да се качим директно на този автобус и някъде в града да намерим къде да го оставим докато се мотаем 4-5 часа?

Тоест конкретния ми въпрос е: Има ли къде в града да се остави багаж и да е сравнително близо до мястото където спира автобуса в града??

Благодаря предварително.

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Въпрос към Алекси и останалите?нови [re: TCP/lP]  
АвторAлekcи (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 14:38



По принцип може да го оставиш на някоя от централните жп гари. Те са близо до центъра. На 2-3 спирки с метрото от мястото ,където спира автобуса.





Тема Хм...интересно наистина.....нови [re: Aлekcи]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.11.05 14:53



.....може би най-добре да си взема една карта и по нея да се ориентирам къде да оставим багажа....

Между другото сме там края на Януари и ако са някякви виелици може цял ден да киснем на летището....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Re: Хм...интересно наистина.....нови [re: TCP/lP]  
АвторAлekcи (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 18:18



В Будапеща обикновено зимата е много мека. Ако има проблеми те ще бъдат в София и е възможно за сметка на уиз ер да си продължиш почивката в Будапеща



Тема Хе-хе.....нови [re: Aлekcи]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.11.05 19:26



...няма лошо, но нека да е на връщане, че на отиване ако закъснея изпускам целта на пътуването.....

Там сме - 21.01.2006 LTU arena




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.