Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: автостопнови [re: Дидo]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 10:37



Мен ме засърбяха яко вече. Тази година само 5 стопа... Срам!
Ще трябва да почакам поне ден за да се похваля



Тема Re: автостопнови [re: CTAPTEP]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 00:30



То май никой не пътува в тоя студ...
Аз направих за два дена едно Бургас-София-Пловдив-Бургас при средно -4С и една трета през нощта и дори срешнах два пъти други пътуващи ама май не са от тези дето им се пише по форумите...



Тема Re: автостопнови [re: CTAPTEP]  
Авторgouranga (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 16:23



Днеска е петък, айде другата седмица да се дигаме, Иво?



Тема Re: автостопнови [re: gouranga]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 23:10



Ти докато се туткаш, аз си попътувах

Малко пресно инфо за всички:
Пловдивските магистрални полицай продължават да правят проблеми и да заплашват с актове. Досега не съм чул да са написали наистина на някой ама си е неприятно. Някой знае ли как стои законовата база с пътуването на стоп? Има ли го упоменато въобще в Закона за пътищата?
Заядоха се ама добре, че малко след това мина един приятел от Сливен дето си беше хванал кола за София и ни качи.
И другото: за пръв път в Петицата - дето се излиза с нея на Магистралата в София, имаше контрольори. Внимавайте!
Това е. Давам си почивка до утре



Тема Re: автостопнови [re: CTAPTEP]  
АвторCлън4orлeд (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 17:21



и какво ?усетихте лек пролетен полъх и пощуряхте :)все пак не ви ли притеснява мисълта,4е след време ще сте опознали България и няма да има нови и непознати места ,които да видите?какво ще стане ,когато се окаже,4е ве4е сте били навсякъде?:)защо толкова ви харесва да пътувате на стоп?:)



Тема Re: автостопнови [re: CTAPTEP]  
Авторgouranga (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 02:40



На мен полицаи са ми искали лична карта и са ме записвали, докато съм стопирал. Там в една стара, мършава тетрадка... хаха... Тъпо...



Тема Re: автостопнови [re: gouranga]  
Автор igor (:-)
Публикувано02.02.06 11:49



да и мен само са ме "записвали" и нищо повече. е малко странно ме погледнаха като им казах, че съм за Варна (още бях на Ботевград) и ме питаха има ли шанс днес да стане ама нищо повече.

There is only one true Yuri


Тема автостоп и още малко полезна информация за тиянови [re: soldier]  
Авторogobogo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.06 16:06



та за автостопа; хубаво нещо си е;ама има и още по-яко нещо - да се запознаеш с хора дето мислят като тебе; не знам дали хората, които четат и пишат тука знаят за съществуването на hospitalityclub.org - страничка, събрала привърженици на обикалянето по света и които на драго сърце биха подслонили някои пътник за нqкои друг ден. Влезте и се убедете - не е зарибявка, просто трябва регистрация:)

надявам се, че тук пишат и четат хора, които не са подтиквани от някакви задни мисли; съжелявам само, че не влизам често за да чета какво става; иначе на драго сърце бих се запознал с някой от вас:)
иначе ето ми я пощата ogny0@mail.bg



Тема Re: автостоп и още малко полезна информация за тиянови [re: ogobogo]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано02.02.06 22:41



знаем го това сайтче. даже има и бг група, ама рядко се събират хората - ангажименти, това-онова.

Rе Slun4ogled: стопът, душа, е тръпка - еманация на абсолютната свобода. да надушиш миризмата на бензин, моторно масло и изтъркани гуми, спечен от жегата асфалт, или пък замръзнал от кучия студ навън... и да поемеш дето ти душа иска, само и единствено заради пътя и усещането, че пред теб няма повече граници... абе, дълга и широка тема, обади се някой път в кюто може да полафим по въпроса.
ох, малко се отплеснах, ше ме извинявате.


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: автостопнови [re: igor]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано03.02.06 18:48



хе хе хе куки бре хора, аз още отрицателен сблъсък с тях не съм имал , и да се надяваме да е така. Лошото е че се хванах с една иначе готина работа с която много пътувам , ама съм с някакъв убииствено студен ланд роувер, и сега освен да взимам стопаджии друго не остана. Иначе за въпроса дали ще пътуваме ако опознаем родината , мииииииииииии ако едно място ти харесва, какво значение има колко пъти си бил на него?
Поздрави на всички:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.