Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: автостопнови [re: Пaн]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано26.12.05 15:59



или по скоро ученички... да са живи и здрави и да не спират със стопа!


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.


Тема Re: автостопнови [re: Дидo]  
АвторCTAPTEP (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 12:55



Весели празници на всички!
И да не сте и помислили да си почивате!
Преди ден замръкнах на 5 километра от Бургас и така и никой не спря. За малко щеше да ми стане последния стоп за годината ама сега няма начин. Не може да закрием по този начин!



Тема :)нови [re: coлджapa]  
Автор CTAPTEP (непознат )
Публикувано06.01.06 01:18



Ех, вдъхновихте ме със тези снимки . За много години на всички! И за леки Стопове! И...

Седях си вечерта на 04.01. и си мислех за колко много ми се яде шкембе чорба. Мислех си и за много други неща, но те са за друга тема. И така. Ставам на другия ден сутринта, навън е прекрасно, наквасено от дъжда утро. И ми хрумва да ходя да ям шкембе някъде. Врътвам телефона, уговарям се с една приятелка и след половин час сме на Изхода от Бургас на юг. Било студено, валял дъжд , е, какво ни засяга нас това?!


Днес махаме на всичко.
След 5 минутки спира червена лада. Закъде сме... Ами надолу Човека е за Ахтопол...ще видим. По пътя спираме в Созопол

да видим дали има риба ама хорта още празнуват и въобще не им идва наум да отварят магазините. Е, ние пък се разхождаме малко по пристанището

После надолу
И... решаваме да останем в Царево

Морето е почти Черно
Няма начин тук да няма хубаво шкембе! И тогава следва Шока. Шкембето, което намираме е на цена 2.00 лв. Шкембе! Това вече ми прилича на шкембян геноцид. Цигарите добре, ама защо и шкембето?! Решаваме да се махнем колкото се може по-бързо от там. Важен е принципа. Не може така.

След малко вече сме в Лозенец. Първия срешнат човек ни упътва към симпатично кръчме, но... шкембето е свършило. Започвам да се отчайвам. Май по-добре беше да си хванем стопа за Турция за да успеем да хапнем Шкембе. И тогава го намираме. “При Жоро” в центъра на Лозенец:
И... Него:

Заедно с Нея, правят перфектната комбинация:



И... вече доволно размазани можем да си позволим да излезем на Пътя... до другия път


Малко снимките са много зле, ама целия ден ни валя дъждц (не че се оправдавам де)
И да не забравяте да пътувате




Тема Re: :)нови [re: CTAPTEP]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 15:10



хе хе човече това е истината, Никакво спиране на стопа. Аз още не съм открил новата година, но и това ще стане скоро.Иначе разказчето в картинки бива :)



Тема Re: :)нови [re: soldier]  
Автор BORlMORT (Търсещ)
Публикувано08.01.06 05:31



Starter! Iимам съШата Lowe Alpinka - не издържа горката,след 2 години яки стопове и планини се разпар4оса в >Непал... Дано твойта издържи пове4е.. Ш)
Аз утре Ше пробвам за пръв път в Португалия как е,сега съм само на 10 км. от границата.
Баси,испанската клавиатура е МНОГО гадна ¿?¿?¿?¿?¿?




Тема Re: :)нови [re: BORlMORT]  
Авторsoldier (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 14:05



хей BORlMORT low-alpinkata е моя не на , Стартера, и с две такива сме и айгъра ,и да ти кажа са доста добри,макар и ефтини.Low alpin-a издържа на неистови натоварвания, само дето малко накрая едната стана неудобна.Иначе си свършиха работа по запалването ни за път и спане на открито.А и да, успех в стопа зад граница :) аз тази година не знам
как ще го впиша в програмата . Айде успех на всички.



Тема СНИМКИнови [re: soldier]  
АвторCOЛДЖAPA (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 14:14



така натоварен с горски добитък ,неожех да се наведа вафлата да си взема -УЖАС :)



сутришно миене на зъбите ,ПРЕД БАЧКОВСКИЯ МАНАСТИР:)



Тема Re: СНИМКИнови [re: COЛДЖAPA]  
АвторCOЛДЖAPA (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 14:14







Тема Re: автостопнови [re: soldier]  
Авторsoldieer (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 19:06



ehooooooooo заспа ни тематааааааа , някой да се похвали задължително.Аз съм в процес на обновчване и малко съм на вие със стопа.
ПОздрави на всички.



Тема Re: автостопнови [re: soldieer]  
Автор Дидo (Ентусиаст - Ръб)
Публикувано18.01.06 19:57



в процес на приключване на една магистратура - същото положение със стопа. чакам топлото, че да ме засърби палеца...


Алпинизъм е да стигнеш до място, където нямаш работа, по възможно най-трудния начин.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.